DAJTE ZBOHOM NEDOKONALOSTIAM S NOVINKAMI AVON WORKS. Ukončená súťaž!

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Počuli ste už, že výrobky značky Avon získali viac než 300 ocenení za posledné tri roky? Okrem dokonalého vzhľadu sa výrobky z portfólia Avon postarajú aj o vaše telo. Túžite po dokonalej pokožke? Dajte zbohom neistotám a privítajte sebavedomé telo pripravené čeliť svetu s novinkami z rady Avon Works.
#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

 

V Avone vedia, že najdôležitejšie pre ženy je cítiť sa krásna vo svojom tele. Avon Works je línia, ktorá sa zameriava práve na pokožku tela a jej malé nedokonalosti, s ktorými si hravo poradí. Od celulitídy cez strie až po spevnenie. Až 93 % žien potvrdzuje účinnosť pri spevnení pokožky so spevňujúcim komplexom s kofeínom. Presvedčte sa na vlastnej koži!

Anticelulitídne telové mlieko s kofeínom a hlohom
Objem: 150 ml
Bežná cena: 13,30 €

Zoštíhľujúci efekt proti celulitíde. Telové mlieko redukuje hĺbku a intenzitu aj pokročilej celulitídy a navyše pomáha zvyšovať množstvo rozloženého tuku.

 

Telové mlieko proti striám s komplexom Elastin Boost
Objem: 150 ml
Bežná cena: 13,30 €

Telové mlieko proti striám redukuje vzhľad strií a dodáva pokožke pevnejší vzhľad.

 

Spevňujúce telové mlieko
Objem: 150 ml
Bežná cena: 13,30 €

Okamžitý spevňujúci efekt. Obnovuje viditeľne pevnejší vzhľad pokožky, spevňuje pokožku pre vytvarovanejšie krivky a boky a stehná pôsobia vyhladenejšie.