DAJTE ZBOHOM NEDOKONALOSTIAM S NOVINKAMI AVON WORKS

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Počuli ste už, že výrobky značky Avon získali viac než 300 ocenení za posledné tri roky? Okrem dokonalého vzhľadu sa výrobky z portfólia Avon postarajú aj o vaše telo. Túžite po dokonalej pokožke? Dajte zbohom neistotám a privítajte sebavedomé telo pripravené čeliť svetu s novinkami z rady Avon Works.
#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

 

V Avone vedia, že najdôležitejšie pre ženy je cítiť sa krásna vo svojom tele. Avon Works je línia, ktorá sa zameriava práve na pokožku tela a jej malé nedokonalosti, s ktorými si hravo poradí. Od celulitídy cez strie až po spevnenie. Až 93 % žien potvrdzuje účinnosť pri spevnení pokožky so spevňujúcim komplexom s kofeínom. Presvedčte sa na vlastnej koži!

Anticelulitídne telové mlieko s kofeínom a hlohom
Objem: 150 ml
Bežná cena: 13,30 €

Zoštíhľujúci efekt proti celulitíde. Telové mlieko redukuje hĺbku a intenzitu aj pokročilej celulitídy a navyše pomáha zvyšovať množstvo rozloženého tuku.

 

Telové mlieko proti striám s komplexom Elastin Boost
Objem: 150 ml
Bežná cena: 13,30 €

Telové mlieko proti striám redukuje vzhľad strií a dodáva pokožke pevnejší vzhľad.

 

Spevňujúce telové mlieko
Objem: 150 ml
Bežná cena: 13,30 €

Okamžitý spevňujúci efekt. Obnovuje viditeľne pevnejší vzhľad pokožky, spevňuje pokožku pre vytvarovanejšie krivky a boky a stehná pôsobia vyhladenejšie.

 

  1. Pre účasť v súťaži je potrebné uviesť vaše meno, priezvisko, poštovú adresu kam môžeme výhru zaslať, e-mailovú adresu, tel. číslo a súhlasiť s podmienkami súťaže. Následne môžete pokračovať kliknutím na tlačidlo “Začať“.
  2. Po vybraní správnej odpovede kliknite na tlačítko “Dokončiť

Súťaže sa môžete zúčastniť do 28.5.2021. Traja z vás za správnu odpoveď získajú novinky telovej starostlivosti Avon Works (2 v balíku).

Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte napísať emailovú adresu.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte vyplniť toto pole.