Critics Choice Awards 2023 – najlepšia móda červeného koberca

Už 28. odovzdávanie cien Critics’ Choice Awards konané 15. januára 2023 v hoteli Fairmont Century Plaza v Los Angeles hostilo hviezdy televízie a filmu, ktoré sa predviedli aj na červenom koberci.

 

Najviac filmových nominácií získal film Všetko všade a naraz , nasledovaný drámou Fabelmanovci“. Televízne polia obsadil americký situačný seriál Základná škola Willarda Abbotta“.

Ceremónia, ktorú uvádzala komička Chelsea Handlerová bola plná hviezdneho zoznamu hostí ako Julia Roberts, Jennifer Coolidge, Elle Fanning, Amanda Seyfried, Julia Garner a ďalší.

 

JENNIFER COOLIDGE

Hviezda zo seriálu White Lotus mala na sebe slušivé velúrové šaty Dolce & Gabbana.

Víťazi po sebe predniesli prejavy na pódiu. Hviezdila Jennifer Coolidge a Giancarlo Esposito. Mnoho celebrít sa rozhodlo pre nenápadné čierne róby, no nechýbali ani farebné a flitrové módne kreácie.

CATE BLANCHETT  a JULIA ROBERTS

Cate Blanchett obliekla sivo-béžový komplet Max Mara a Julia Roberts  róbu Schiaparelli s flitrami.

 

ANYA TAYLOR-JOY

Herečka vyzerala opäť ako princezná v telových šatách Dior Haute Couture.

 

LILY JAMES

Herečka nominovaná za úlohu vo filme Pam & Tommy“  uchvátila priesvitnou  róbou Oscar de la Renta s veľkou hodvábnou mašľou v páse.

 

AUBREY PLAZA   a  KATE HUDSON

Hviezda seriálu White Lotus Aubrey Plaza zvolila róbu  Louis Vuitton s flitrami a herečka Kate Hudson strieborné tubové šaty Oscar de la Renta.

 

AMANDA SEYFRIED a SHERYL LEE RALPH

Nominované Amanda Seyfried a Sheryl Lee Ralph z Abbott Elementary sa rozhodli pre zlaté róby od Diora a Jovany Louis. Šaty Amandy Seyfried boli vystrihnuté z jedného kusu zlatého lamé šifónu.

 

JANELLE MONÁE  a  ELLE FANNING

V trende, ktorý možno vidieť na nedávnych červených kobercoch, boli Elle Fanning v béžovej róbe Alexander McQueen a Janelle Monáe so šatami s rafinovanými výstrihmi.

 

JULIA GARNER  A THUSO MBEDU

Herečka Julia Garner prišla v priesvitnej červenej róbe Ferragamo cez bandeau podprsenku značky Skims od Kim Kardashian. Hviezda filmu The Woman King“ Thuso Mbedu mala na sebe šaty so zlatými, striebornými a bronzovými flitrami tiež od francúzskej značky.

 

MICHELLE YEOH  a STEPHANIE HSU

Michelle Yeoh z filmu Everything Everywhere All at Once obliekla ružovo-čierne šaty Carolina Herrera s dramatickými rukávmi a  Stephanie Hsu zvolila šaty Valentino.

Obrázky: getty images, critis choise association
Autor: Ing.arch. Miroslava Vaňharová; myamirell.com