Cristiano Ronaldo predstavuje svoju debutovú vôňu – Cristiano Ronaldo Legacy

Cristiano Ronaldo Legacy

Pre svoju prvú vôňu Ronaldo vytvoril luxusný a bohatý základ s exotickými tónmi, ktoré ju obklopujú v záhadnej temnote. K srdcu vône z levandule, jablka a škorice pridal svetlo a čerstvú zmyselnosť, ktoré dotvárajú dokonalú kombináciu a vôňa je tak vhodná na každú príležitosť. Parfum Legacy vyžaruje luxus, eleganciu a zmyselnosť.


Slávny futbalista Cristiano Ronaldo prepožičal svoju tvár a meno novému parfumu. Pikantný parfum prepojený jemnými tónmi kvetov odráža jeho dušu a zároveň vyžaruje luxus, eleganciu a zmyselnosť.

V súčasnej dobe, Cristiano Ronaldo odhaľuje svoju debutovú vôňu Cristiano Ronaldo Legacy, ako súčasť dlhoročnej snahy vytvoriť svoj vlastný osobný parfum. Globálna futbalová ikona predstavila sprievodnou kampaň pre svoju exotickú novú vône počas intímnej párty v Madride. Cristiano Ronaldo prostredníctvom vône Legacy takto oslavuje a dáva možnosť svojím fanúšikom, ale aj športovým nadšencom po celom svete osobne sa spojiť s jeho luxusným životným štýlom, priviesť ho bližšie, ako inokedy predtým.Cristiano Ronaldo Legacy

Kampaň k vôni Legacy mala celosvetovú premiéru v Španielsku. Ronaldova vášeň pre prvotriedne produkty a snaha zanechávať trvalý dojem boli rozhodujúcimi faktormi pri tvorbe jeho vôňe, ktorá rovnako ako kampaň, dokonale zachytáva svoj osobitý pôvab.

Dominantnou voňavou zmesou levandule, jablka a škorice, Cristiano Ronaldo Legacy spája luxusné a exotické zložky pre zvodnú vôňu, ktorá stelesňuje jeho maskulinitu a nadčasový vzhľad. Medzinárodne ctený za jeho výdrž na ihrisku – pre jeho jedinečnú vôňu platia rovnaké zásady – je navrhnutá tak, aby vydržala celý deň, zanechaním posolstva zo dňa na noc.

„Vôňa je skutočná vášeň.” povedal Ronaldo. “ Verím, že vôňa môže definovať – mňa, vás a spôsob, akým sa prezentuje na svete, je vyslovene mužský, sexy a sebaistý. „

„Legacy, teda dedičstvo, je snaha o vytváranie niečoho, čo si budú ľudia pamätať. Nielen na ihrisku, ale i mimo neho. Vôňa má schopnosť zanechať silný a trvalý dojem, takže vytvára svoj unikátny podpis – Cristiano Ronaldo Legacy .“

Ak hovoríme o precíznom vyvážení, Ronaldo pokračuje: „Vytvorenie správnej esencie (VZORCA) bolo pre mňa naozaj dôležité, a tak som úzko spolupracoval s expertmi na výrobu parfumov, aby sme vyladili všetky tóny, ktoré dokonalé odrážajú môj osobný štýl. Zamerali sme sa na použitie najkvalitnejších ingrediencií, aby sme vyprodukovali špičkový výrobok – Cristiano Ronaldo Legacy vydrží naozaj celý deň, takže je to vôňa s osobitým štýlom a vytrvalosťou! “

Flakón je v luxusnom prevedení a jeho čisté tvary podčiarkujú mužskosť, zároveň odráža Ronaldovu nadčasovú príťažlivosť.

V pravom odraze nadčasovosti, vôňa je umiestnená v elegantnej, pevnej sklenenej fľaši, ktorá prináša nádych rafinovaného luxusu, zatiaľ čo čisté línie fľaše sú výrazne maskulínne. S cieľom priniesť trvalý odkaz na vôňu, boli pridané zlaté detaily pre štýlový, napriek tomu očarujúci a estetický vzhľad. Klzký a minimalistický dizajn je zakončený decentnou zlatou rytinou Cristiano Ronaldo Legacy. Vzhľadom k Ronaldovej túžbe po dokonalosti a bezchybné prevedenie, hľadal odborné znalosti v Eden Parfums, ktorí sú známi pre svoju prácu s ostatnými vysoko postavenými hviezdami. Cristiano Ronaldo Legacy nájdete na Slovensku v predaji v sieti parfumérií Marionnaud.

Cristiano Ronaldo Legacy