Corny Protein – prvá naozaj chutná proteínová tyčinka

Regenerácia po cvičení je rovnako dôležitá ako cvičenie samotné, preto teraz značka Corny, najpredávanejšia značka v kategórií cereálnych tyčiniek na Slovensku, prichádza na trh s chutným radom proteínových tyčiniek – Corny Protein.

Corny predstavuje jedinečný rad proteínových tyčiniek – Corny Protein. Nová tyčinka obsahuje 30 % proteínov.
Okrem vyváženého zloženia cereálií, rastlinných a mliečnych proteínov a pridaného horčíka ponúka aj skvelú chuť. Je preto ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú chutné a výživné občerstvenie po športových aktivitách.

V ponuke je hneď v troch lahodných variantách – čokoláda, karamel a citrón. Po športovej aktivite je pre naše telo dôležitá regenerácia pre ďalšie výkony. Rýchlym riešením sú dnes stále populárnejšie proteínové tyčinky, ktoré neraz chutia umelo a majú tuhú konzistenciu. Značka Corny preto prichádza s proteínovou tyčinkou, ktorá nielenže
obsahuje 30 % proteínov, ale aj skvele chutí.
Corny Proteín, sendvičová proteínová tyčinka, je zložená z dvoch chrumkavých cereálnych vrstiev spojených lahodným proteínovým krémom. Tyčinka obsahuje jedinečnú kombináciu rastlinných a živočíšnych proteínov, ktoré sú zastúpené napríklad v hrášku, proteínových chrumkách v cereálnych vrstvách alebo v mliečnej bielkovine.
Okrem dávky proteínov, ktoré výrazne podporujú rast a udržanie svalovej hmoty, obsahuje Corny Proteín aj pridaný horčík (magnézium), ktorý je dôležitý nie len pre správnu činnosť svalov a nervov, ale aj pre uvoľňovanie energie a stavbu kostí. Vďaka svojmu nutrične vyváženému zloženiu a trom variantom lahodných chutí – Corny Protein čokoláda, Corny Protein karamel a Corny Protein citrón v baleniach po 35 g tak potešia všetky mlsné jazýčky športovo aktívnych ľudí, ktorým vždy pomôže ku každodennej regenerácií.
Odporúčaná maloobchodná cena 0,92 €.
„Snažili sme sa vyvinúť proteínovú tyčinku, ktorá bude ľuďom chutiť a bude sa dobre jesť. To sa nám vďaka sendvičovej forme tyčinky podarilo. Navyše Corny Protein ponúka 30 % proteínov a pridaný horčík. Vďaka tomu je ideálnou voľbou pre všetkých aktívne žijúcich ľudí, ktorí chcú proteínovú tyčinku a zároveň si aj dobre pochutiť,“ dodáva Marek Gold, Senior category manager značky Corny.  www.corny.sk
Viete, že…?
Proteín prispieva k udržaniu a rastu svalovej hmoty.
Horčík prispieva k
– zníženiu únavy a vyčerpania.
– normálnej činnosti svalov a syntéze bielkovín.
– normálnej činnosti nervovej sústavy