V čom na prvé rande? Urobte dojem na prvý pohľad

Čaká vás stretnutie s možno budúcim ,,pánom božským“ a vy neviete aké správne oblečenie zvoliť? Hlavné heslo: ,,Zapôsobiť!“

Výber správneho oblečenia na rôzne príležitosti je pre ženu niekedy naozaj veľmi ťažké a frustrujúce. S dobrou náladou sa vyberiete na nákupy a odchádzate unavená a s prázdnymi rukami. Väčšinou to tak býva, že čo v obchodoch hľadáte a potrebujete, si domov neodnesiete, lebo to aktuálne nemajú. Niekedy je lepšie neplánovať si to dopredu. Nikdy neviete čo pekné vám padne do oka. Nájsť správny outfit na prvé rande je naozaj ťažké no vždy záleží od toho kde to celé prebieha.

Čo dávajú v kine?
Kino je stará známa klasika, no je to miesto kde dvaja ľudia veľa toho nenahovoria  a nedozvedia sa o sebe niečo nové. Iným prípadom je ak stretnutie pokračuje ešte ďalej v nejakej príjemnej kaviarni. Pre takéto rande sa hodí niečo pohodlné a zároveň pekné. Vyzerať dobre sa dá aj v pohodlnom športovo – elegantnom oblečení. Myslíte, že nie? Presvedčte sa.

Romantická večera
Tie, ktoré sme romantické duše je tento typ prvého rande úplne dokonalý a možno váš budúci partner si hneď na začiatku týmto výberom ,,urobil očko“. V prípade romantickej večere so všetkým čo k tomu patrí chutné jedlo, dobrá hudba a sviečky, by ste mali zvoliť niečo ženské a sexy. Myslíme, že takouto cestou urobíte najväčší dojem.

Príjemná prechádzka v prírode
Von je slnečné počasie, ikeď nás už straší mráz a rozhodli ste sa stráviť svoje prvé spoločné chvíle v prírode? Skvelá voľba! Pri tomto type prvého rande máte možnosť dozvedieť sa veľa jeden o druhom, či obľubujete prírodu navzájom alebo ak vezmete aj svojho štvornohého miláčika uvidíte jeho záujem o domácich chlpáčov. V tomto prípade preferujeme úplnú pohodlnosť a hlavne niečo teplé, čo vás v týchto dňoch zahreje. Hrubé bundy s kožušinkou, teplé topánky a prechádzka môže začať.

ZDROJ FOTO: topankovo.sk, answear.sk, zoot.sk, pinterest.sk, asos.com