Coccinelle Spring/Summer 2014

Romantickáa odvážna. Nezávislá a zvodná. Mestská  a svetská. Tieto nie príliš extrémne protiklady vyžarujú pravú Coccinelle dámu na sezónu jar leto 2014. Jej kabelka je odrazom jej samej.Ako ona sama, je praktická a má zmysel pre sofistikovanosť.

Nová kolekcia mixuje metropolitný pôvab s kozmopolitným povolaním. Štýl je formálny aj neformálny závisí od nálady a danej príležitosti. To je Coccinelle Jar / Leto 2014 kolekcia. Špeciálna cesta medzi mnohými ženskými dušami.

 

Luxusná funkčnosť. Nová kolekcia má klasické línie s ultramodernými riešeniami. Kabelka prijíma mužský ramenný popruh pre praktickosť, a je zakončená elegantným, rýchlo sa pohybujúcim zipsom. Niektoré kabelky sú viacfunkčné:: mäkké vrece sa transformuje do malého batohu, alebo prehodením praciek vznikne crossbody kabelka. Zaujímavosťou je lievikovitá nákupná taška s pozlátenými detailmi, kabelka Celeste sa vracia v glam verzii s ikonickým tvarom “C”. Vďaka extrémne mäkkým a flexibilným materiálom sa na denné použitie hodia kabelky, ktoré sa zväčšujú podľa toho, čo do nich naložíme. Na večer sa hodia kabelky vo veľkosti peňaženky, alebo clutch kabelky, či koktailové cross kabelky, ktoré vyžarujú eleganciu a praktickosť.

 

Apelovať na zmysly. Všetky materiály Coccinelle sú skúškou dotyku.  Plochy potlačené losom na teľacej koži sa striedajú so saffiano kožou vytvárajúcou elegantnú textúru. Povrchy kože sú lesklé, alebo s lakovaným dizajnom. Precízne detaily zahŕňajú: laserom vyrezávané otvory, dekory so saténovými prackami, zrkadlové gombíky prehlbujúce lesklý efekt a rokovo inšpirujúce nity.

 

Dvojfarebné pocity. Chromatický kontrast vyjadruje veľkú túžbu po ľahkomyseľnosti, ktorá charakterizuje Coccinelle kolekcie jar / leto. Zatiaľ čo verzia 2014 je podmanivá s ostrými kontrastmi farieb, je zjemnená maslovou a čiernou. Avšak, základné farby tiež zohrávajú svoju cestu ako sú: žltá, zelená, červená, svetlo modrá, oranžová a ružová. Samostatne alebo v patchworku, design dvoch-tónov. Objavujú sa vzory, ako je fantázia, hadia koža – niekedy aj lakované – a čierne džínsové s lapačom zlata.

 

Coccinelle Identity. Logo Coccinelle vytvára originálne vzory, ktoré sa nosia na funkčných taškách a drobný každodenných  kožených doplnkoch. Prezentuje sa elegantne s geometrickým tón v tóne štýle. Je diskrétna podpis sa nachádza v žiare západkovej pracky.

 

For more information: inmodesk@yahoo.com