Čo tak vlastný kryt na smartfón?

Kryt na smartfón by mal vydržať aspoň rok, či aj dva. A z toho dôvodu sa do neho oplatí investovať čas. Na kryt si môžete naniesť to čo máte radi. Výroba vám pri tom nezaberie viac ako 10 minút.

 

Podľa vlastných predstáv
Váš kryt môže zobrazovať vášho psa, prírodné scenérie, ktoré ste kdesi vyfotili, panortámu mesta, momenty s filmov, rodinu atď. Kryt na smartfón je vynikajúcim darčekom a veľmi milo prekvapí. Vo výrobku bude niečo originálne a zároveň v sebe ponesie posolstvo o tom, že vám na dotyčnom človeku záleží, pretože ste ho vyrobili vlastnými rukami.

  • Výroba krytu na smartfón je veľmi jednoduchá. Happy Foto ponúka až tri spôsoby, ako si ho vytvoriť. Môžete využiť online spôsob prostredníctvom webovej stránky www.happyfoto.sk, pomocou programu Happy Foto alebo mobilnou aplikáciou Happy Foto.

 

Ako ho vyrobiť
Jednoducho. Stačí vstúpiť na webovú stránku, nájsť si v ponuke Kryty na mobil. Zadáte druh smartfónu, ktorý vlastníte a výrobnú radu. Môže ísť o iPhone, Samsung alebo Huawei. Následne sa vám zobrazí silueta vášho krytu na smartfón. Stačí vložiť fotografiu a je hotovo. Pre kreatvínejších je k dispozícii nepreberné množstvo clip artov, rôzne pozadia a orámovania. Doplniť budete môcť aj text.

  • Následne vás bude program zrozumiteľne inštruovať o tom, ako zrealizovať vašu objednávku. Doba spracovania je 7 pracovných dní. 

Zdroj: Radovan Č.