Čo si obliecť na vianočný večierok

Koniec pracovného roka sa blíži a vy ešte nemáte vyriešený outfit na vianočný večierok? Party kde sa zíde celá firma by mala byť oslavou celoročnej snahy zamestnancov a tiež príležitosťou osláviť s kolegami príchod blížiacich sa vianočných sviatkov. Pre ženy sú ideálnou voľbou šaty, ktorých je v ponuke aktuálnych kolekcií naozaj neúrekom.

Kokteilky vyberajte podľa vzoru a  farby, ktorá vám najviac pristane. Dôležitý je tiež strih, ktorý by mal vyzdvihovať vaše prednosti. Nosí sa čipka a podtlače, avšak nič nepokazíte ani klasickými čiernymi šatami, ktoré zvýraznite zaujímavým doplnkom.

Maxi náhrdelníky a veľké náušnice sú hitom aktuálnej sezóny, nebojte sa ich preto zakomponovať do vášho sviatočného outfitu aj vy.

Čerešničkou na outfitu by mali byť topánky, na vianočnú party si určite obujte ihličky, idete predsa za dámu. V prípade topánok vyberajte podľa šiat, ak sú jednoduché, pokojne si obujte výrazné topánky s flitrami, ak majú vaše šaty výrazný vzor, topánky by mali byť jednoduché a jednofarebné.

Partnerovi vyberte elegantnú košeľu a nohavice. Saku a kravate sa v prípade neformálneho vianočného večierka pokojne vyhnite, nezabudnite však na kvalitné topánky. Farebne outfit vášho partnera laďte do tmavých tónov, okrem čiernej je tiež veľmi populárna bordová a hnedá.

 

Fotografie:  Asos, Topshop, Topman, Marella, www.talianske-kosele.sk, allwomenstalk.com