Čo je Salon EXPERT?

Salon Expert je exkluzívny partnerský program značky L´Oréal Professionnel. Cieľom je pomáhať pri rozvíjaní profesionálnych zručností, a tým dosiahnuť čo najlepšie výsledky,
ktoré vám umožnia splniť si svoje profesijné želania a sny.

Jeho poslaním je spolu s vami rozvíjať jedno z najkrajších povolaní – kadernícku profesiu. S programom Salon Expert pomôže L´Oréal Professionnel prehĺbiť technologickú odbornosť, podporí vašu pozíciu skutočného odborníka v starostlivosti o vlasy, trendoch a v štýle a spo- ločne maximalizuje obchodný potenciál a meno salónu.
HODNOTY, KTORÝM VERÍME
• Móda v centre nášho záujmu
• Technológie založené na vedeckom výskume
• Produkty preverené profesionálmi
• Zodpovedný prístup k životnému prostrediu

Salon Expert je exkluzívny partnerský program značky L´Oréal Professionnel. Cieľom je pomáhať pri rozvíjaní profesionálnych zručností, a tým dosiahnuť čo najlepšie výsledky, ktoré vám umožnia splniť si svoje profesijné želania a sny.


SALON EXPERT je exkluzívny partnerský program značky L´Oréal Professionnel. Pomáha čo najlepšie rozvíjať vaše podnikanie a odbornosť a maximalizovať obchodný potenciál vášho salónu. Po striebornom a zlatom klube uvádza značka v tomto roku v programe novú úroveň – PREMIUM.

Viac o ňom hovorí Laszlo Szabo, marketingový riaditeľ L´Oréal Professionnel.

Čo znamená SALON EXPERT PREMIUM?
Prémiový stupeň je určený pre salóny, ktoré pokladajú za dôležité byť prítomný on-line, čiže na internete. Salóny, ktoré venujú špeciálnu pozornosť kvalite poskytovaných služieb, ale taktiež vzhľadu svojho salónu.  Po zavedení kritérií, ako napr. bez- platné poskytovanie pripojenia WiFi, občerstvenie, mať k dispozícii oddelený priestor na diagnostiku alebo krásny výklad, sme upriamili pozornosť partne- rov SALON EXPERT na to, že opatrenia, priamo nesúvisiace s kaderníckymi zručnosťami – farbenie, strih a styling – sú rovnako dôležité ako strih a konečný výsledok kaderníkovej práce. Zákazníci chcú čas v salóne prežiť kvalitne, v peknom prostredí a chcú mať pocit, že je o nich dobre postarané.

Čo z vášho pohľadu získa SALON EXPERT PREMIUM?
Byť salónom Expert Premium znamená najmä tri veci. Prvá je lepšia viditeľnosť salónu. Od mája spúšťame špecializovanú stránku SALONEXPERT.SK, na ktorej môžu zákazníci, pomocou zdokonaleného SALON LOKÁTORA, nájsť najbližší Salón Expert vo svojom okolí. Druhá kvalitnejšia a modernejšia služba. Salónom Premium poskytujeme zdarma špeciálnu aplikáciu s vlasovou diagnostikou spolu s iPadom, takže sa môžu skutočne sústrediť na osobné poradenstvo a služby podľa potrieb zákazníkov. Aplikácia má bohatú inšpiračnú galériu, ktorá pomôže zákazníkovi a kaderníkovi pri výbere účesu. Zároveň uvádzame do salónov atraktívnu novinku pod názvom LOOK BAR. Je to špeciálny stojan s inšpiratívnymi fotografiami celebrít a IT osobností z celého sveta. Tretí bod je predaj retailových produktov. Prémiové salóny od nás dostanú špeciálny balík dekoračných a propagačných materiálov. Tie majú pomôcť zvýšiť nielen predaj produktov prostredníctvom rôznych odporúčaní, ale tiež podporiť túžbu zákazníkov kupovať si tieto produkty.

Čo urobíte preto, aby zákazníci navštívili novú internetovú stránku SALON EXPERT a SALON LOKÁTOR?

L´Oréal Professionnel plánuje investovať značnú časť rozpočtu na prilákanie ľudí na stránku a prémiové salóny budú mať kľúčovú viditeľnosť. Chystáme sa uviesť rozsiahlu mediálnu kampaň, ktorá spropaguje stránku digitálne aj v tlači. Vytvorili sme špeciálne inzercie na mieru pre lifestylové aj profesionálne časopisy. Od mája sa stránka SALONEXPERT. SK objaví vo všetkých komunikačných kanáloch.

Takže, najväčšia výhoda prémiového salónu je jeho viditeľnosť a noví zákazníci? Áno. Diagnostika cez iPad aplikáciu, LOOK BAR a merchandising sú zaujímavé a úžasné prostriedky ako zmodernizovať svoj salón, ale najdôležitejší je prístup k novým zákazníkom prostredníctvom mediálnych kampaní a cez novú webovú stránku.
Viac informácií nájdete na stránke: MYSALONEXPERT.SK