ČISTO BRITSKA´ KOLEKCIA OD SEPTEMBRA PRVÝ KRÁT I NA SLOVENSKU

Predstavujeme vám Best of British – kolekciu oblečenia a doplnkov prvotriednej kvality. Je stelesnením toho najlepšieho z britskej módy. Tešte sa na ikonické kúsky, ktoré sú ušité z tých najlepších materiálov. Best of British je oslavou britského umenia a kreativity.

V sezóne jeseň/zima 14 sa k slovu dostávajú i tradičné britské vzory v modernejšej podobe: žakár s kvetinovým vzorom, rybia kostra a kárované látky, ktoré si skvelo rozumejú s výraznými siluetami a dôrazom na detail. Farebnú paletu tvoria zemité tóny a výrazné detaily. Jemná námornícky modrá a hrejivo hrdzavá je vyvážená výraznou červenou a kráľovsky modrou, a to v luxusnej žiarivej jesennej podobe.

 

 

Dámska kolekcia celkom ponúkne okolo 50 kúskov, a to vrátane kabátov, kožených doplnkov a obuvi. Celá kolekcia bola ušitá vo Veľkej Británii. Základ tvoria starostlivo vyberané látky od britských dodávateľov, nechýbajú svetoznáme škótske pleteniny, kabáty z Manchesteru a obuv z Northamptonshire. Prvé kúsky z Best of British sa budú dať kúpiť i na Slovensku. Od polovice septembra ich nájdete v predajni Marks & Spencer, ktorá je v nákupnom centre Eurovea.