Čistá pleť je krásna a sexi.

Je to prekvapujúce , ale väčšina žien používa na čistenie pleti iba obyčajnú vodu z vodovodu. Okamžitý pocit osvieženia je určite úžasný, ale nestačí na to, aby pleť dokonale vyčistil.  Aby bola zdravá a krásna, potrebuje oveľa viac. Potrebnú dávku osvieženia a čistoty jej dodá Sensibio H2O micelárna voda francúzskej značky Bioderma.

Skoncujte s rutinou a doprajte svojej pleti, čo naozaj potrebuje. Jar je skvelé obdobie na zmenu. Je začiatkom nového, prináša mladosť a nové výzvy. Tak ako naši predkovia, ktorí sviatky jari spájali s novuzrodením, spojte tradície s novou výzvou a vaša pleť ožije krásou a zdravím. Dajte veľkonočným tradíciám novú tvár. Nasledujte moderátorky Mirku Almasy a Barboru Rakovskú a ukážte šibačom, že nie je jedno, čím ženy oblievajú. Prečo sa uspokojiť s obyčajnou vodou, keď môžu použiť micelárnu vodu priamo z Francúzska. Nech si aj dámy na Slovensku vychutnajú pocit radosti a uspokojenia, ktorý zažívajú šarmantné Francúzsky každý deň ráno aj večer pri čistení pleti. Pleť micelárnu vodu miluje. Vďaka nej je žiarivá a svieža.

Sensibio H2O micelárna voda je najväčším trendom v starostlivosti o zdravú a čistú pleť, lebo iba čistá pleť je naozaj krásna a sexi. Bioderma Sensibio H2O micelárnu vodu si obľúbili ženy na celom svete. Každé tri sekundy sa na svete predá jedno balenie Sensibio H2O micelárnej vody. Francúzska spoločnosť Laboratoire Bioderma ako prvá objavila jemný princíp čistenia pleti micelárnym roztokom. Odličovacia voda s revolučným zložením sa stala hitom okamžite po uvedení na trh a jej účinky ocenili aj najlepší vizážisti a slávne svetové celebrity. Dôkladne čistí pleť, oči i ústa bez podráždenia či vzniku alergickej reakcie a spoľahlivo odstraňuje aj vodeodolný mejkap. Vyhovuje aj požiadavkám citlivej pleti. Sensibio H2O micelárna voda je výnimočná tým, že na seba vďaka obsahu micelárnych molekúl viaže všetky nečistoty a pohodlne tak nahradí ďalšie odličovacie produkty. Pleť zanecháva perfektne čistú, sviežu a hydratovanú.

Čo je to micelárna voda?

Je to mimoriadne čistá voda obohatená o mikroskopické častice nazývané micely. Micely sa svojím zložením podobajú biológii kožných buniek a pleť ich vďaka tomu vynikajúco toleruje. Keď sa micela dostane do kontaktu s kožou, naviaže a pritiahne na seba všetky nečistoty. Bez podráždenia vyčistí každý typ pokožky, dokonca i citlivú. Pleť upokojuje, osviežuje a hydratuje. Prvá micelárna voda Sensibio H2O prišla na trh pred dvadsiatimi rokmi. Odvtedy sa stala každodennou súčasťou čistiaceho a odličovacieho rituálu miliónov žien na celom svete. Pre jej mimoriadne a blahodárne vlastnosti pre pleť patrí oddnes aj do vašej kúpeľne. Stačí zájsť do najbližšej lekárne a spýtať sa na micelárnu vodu Sensibio H2O. Alebo kliknúť na stránku www.odlicovanie.sk

Obľúbená Bioderma Sensibio H2O micelárna voda môže byť teraz vaša a to úplne zadarmo. Stačí sa od prvého apríla zaregistrovať na stránke www.odlicovanie.sk,odpovedať na tri jednoduché otázky a 100 ml cestovné balenie Sensibio H2O micelárnej vody poputuje priamo k vám domov. Okrem toho vám bude na stránke pravidelne k dispozícii dermatologička, vizážistka a konzultantky značky Bioderma, ktoré odpovedia na vaše otázky v starostlivosti o pleť. Navyše, ak sa zúčastníte denného kvízu, máte možnosť vyhrať aj 250 ml balenie Bioderma Sensibio H2O micelárnej vody.

Užite si svoju megadávku micelárnej vody.  Moderátorky Mirka Almasy a Barbora Rakovská nedajú na ňu dopustiť. Aj vďaka nej sú krásne a sexi.