Čipkované dobroty Ukončená súťaž!

Chutný dojem chutnej torty urobia ozdobné čipky zo šľahačky alebo z lahodného krému. Zdobenie každej torty, koláčov, koláčikov a sušienok je pritom úplne jednoduché, keď máte poruke vhodné nástroje.

Vďaka Tchibo máte k dispozícii hneď štyri pomôcky v jednom pre rôzne použitie. Praktická súprava na zdobenie obsahuje nádobku so stupnicou, tri nástavce na jemné aj hrubšie línie a tiež štetec na potieranie pečiva. Nádobka sa dá použiť aj na zohrievanie polevy v mikrovlnnej rúre a je uzatvárateľná, čo príde vhod, keď vám z krému či polevy zostane niečo navyše.

K dobrému zákusku patrí aj dobrá kávička. Vychutnajte si doma profesionálne espresso ako z kaviarne! Tchibo Espresso Barista je vynikajúca zmes najlepších zrniek kávy Arabica, šetrne zušľachtená tradičným pomalým pražením. Vďaka nemu rozvinú zrnká kávy svoju jedinečnú arómu a typickú vyváženú silnú chuť. Výsledkom je káva s jemným základom, nežným nádychom horkej čokolády a s orieškovohnedou penou.


Voňavý tip:
Aby sa chuťové odtiene kávy uchovali v celej svojej komplexnosti, odporúčame mlieť kávové zrnká až krátko pred prípravou nápoja. Otvorené balenie kávy Espresso Barista nepriedušne uzavrite a uložte do chladničky, iba tak si zachová svoju výraznú vôňu. 

Mlynček na kávu

Káva môže svoju arómu najlepšie rozvinúť, keď je čerstvo zomletá. S mlynčekom na kávu od Tchibo je to kedykoľvek možné aj u vás doma. Odolné keramické mlecie zariadenie možno jednoducho nastaviť na 18 stupňov mletia od extra jemného po hrubé, čím vám ponúka intenzívny pôžitok z kávy presne podľa vášho želania a chuti.

Náš tip: Čím jemnejší stupeň mletia, tým intenzívnejšia je chuť kávy. Prostredníctvom ručného mlynčeka si preto nameliete a pripravíte kávu celkom podľa vašej individuálnej chuti. Prajeme vám lahodný pôžitok!