Cindy Crawford neuveriteľne krásna aj v päťdesiatke!

Cindy cez víkend (20. 2. )oslávila svoje ďalšie jubileum- neuveriteľných 50 rokov. Tipli by ste jej toľko? My v redakcii LPŽ ani náhodou! Vyzerá absolútne úžasne.

Hnedovláska s ikonickým znamienkom nad hornou perou rozhodne nepatrí medzi modelkovský priemer. Nie je len krásna, ale aj mimoriadne inteligentná a jej priority sú absolútne jasné.

Nekonečná kariéra
Cindy rozbehla svoju kariéru pred neuveriteľnými tridsiatimi rokmi. Osudovým sa pre ňu stal rok 1983, kedy ju na kastingu Elite Model Look objavil sám zakladateľ, tejto celosvetovo pôsobiacej agentúry, John Casablancas. Od vtedy prichádzal jeden úspech za druhým. Niekoľkokrát sa objavila na titulke Vogue, Elle, W, People, Rolling Stones. Dokopy nafotila okolo 600 tituliek! Nie nadarmo sa v roku 1995 sa stala najlepšie platenou modelkou.

Zahviezdila aj na MTV, kde spovedala známe osobnosti v rámci relácie “House of Style.

Mala dosť cieľavedomosti a intelektu, aby sa pustila aj do vlastného biznidu. Natočila dve, veľmi úspešné videokazety, kde ukazovala cviky, vedúce k dokonalej postave.

Pred rokom vydala svoju vlastnú knihu…

Rodina nadovšetko
Cindy sa podaril skvelý tromf nielen v pracovnom, ale aj v súkromnom živote.Vydala sa za vysneného princa- Richarda Gera. Nakoniec, ale zakotvila pri Randerovi Gerberovi, za ktorého je vydatá už od roku 1998 a majú spolu dve deti. Práve rodina je pre ňu momentálne najdôležitejšia. Aj keď ani kariéru ešte nevešia na kliniec.

 

Pripravila: AVE
Foto zdroj: www.buzzfeed.com, www.etonline.com, stylenews.peoplestylewatch.com, clickamericana.com, wallpapers.brothersoft.com, www.thetimes.co.uk