Cindy Crawford, Kaia Gerber, Nicole Kidman, Kate Hudson zažiarili na InStyle Awards 2021

Cindy Crawford, Kaia Gerber, Nicole Kidman, Kate Hudson zažiarili na InStyle Awards 2021

Už 13.decembra sa na podujatí InStyle Awards 2021The Getty Center v Los Angeles v Californii objavila jedna z najikonickejších dvojíc, ktorá na seba strhla všetku pozornosť.

 

Cindy Crawford a Kaia Gerber priniesli na červený koberec udeľovania cien pre talenty vo filme a v móde  očarujúcu krásu v zábavne zladených flitrovaných šatách.

Cindy zvolila metalické úpletové šaty bez rukávov so vzorom do tvaru písmena „v“ talianskej značky Missoni v kombinácii s nahými sandálmi.

Kaia Gerber zažiarila v šatách od Alexandra McQueena s modrým ombré , krištáľom a flitrovou „dažďovou“ výšivkou, ktorá sa tiahne po okrajoch sukne.

Odkedy Kaia Gerber vykročila v stopách svojej mamy, keď ako 16-ročná v roku 2017 prerazila na modelingovej scéne, bola často porovnávaná so Cindy. Pre magazín Vogue, november 2019, sa Kaia vyjadrila, že porovnávanie s jej matkou je „najväčším komplimentom“:

Najväčší kompliment je, keď niekto povie, že sa správam ako moja mama. Okrem svojej krásy a zjavnej príťažlivosti bola vždy mojím hrdinom a vzorom kvôli spôsobu, akým sa správa k ľuďom a objektívu, cez ktorý vidí svet, a to je niečo, za čo som jej nesmierne vďačná.“

20-ročná Kaia Gerber v zostrihanej ofine vyzerala presne ako mama Cindy Crawford (55 rokov) vo svojej mladosti.

Na 6. ročníku udeľovania cien InStyle Awards 2021 sa objavili aj ďalšie hviezdy:  Nicole Kidman, Kate Hudson, Simone Biles, Andie MacDowell a Reese Witherspoon.

Nicole Kidman ohúrila v lesklých fialových šatách Armani Privé Haute Couture  s čiernymi sandálmi.

 

 

Kate Hudson zažiarila ako disko guľa v zlatej róbe po boku dizajnéra Michaela Korsa.  

Herečka Reese Witherspoon zahalila svoju drobnú postavu do ručne vyšívanej róby od Michaela Korsa a Andy McDowell predviedla šaty na ramienka z dielne Dior.

Obrázky: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic, Michael Buckner/Variety
Autor: Ing.arch. Miroslava Vaňharová; myamirell.com