CIGÁNSKA DIABLICA SILVIA SARKOZI AKO MÓDNA IKONA

Nedávno sa priestor Sheraton Amber´s Baru premenil na oázu ženskej tvorivej energie. Špeciálna marcová edícia benefičného Sheraton Eveningu sa konala pri príležitosti Medzinárodného dňa žien a bola venovaná krásnym talentovaným ženám. Organizátori sa rozhodli venovať dobrovoľné vstupné z podujatia Charitatívnemu fondu Medzinárodného klubu žien na Slovensku.

Koncept Sheraton Eveningu je o podpore, inšpirácii a vzájomnom obohacovaní sa umelcov. Hlavným hosťom bola krásna talentovaná hudobníčka Silvia Sarkozi, ktorá stála pri zrode módnej značky dizajnérky Gabriely Giotto a stala sa jej prvou najvýraznejšou tvárou.

Hostia večera zažili ich vzájomnú synergiu v priamom prenose. Okrem zimomriavky vzbudzujúceho hudobného vystúpenia Cigánskych Diablov, sa Silvia predstavila aj ako jedna z modeliek počas prehliadky novej kolekcie „Woman to love“ dizajnérky Gabriely Giotto pre Jar/Leto 2013.

Medzi modelkami nechýbala ani Silviina dospievajúce dcéra Vanesska, ktorá zdedila po rodičoch nielen hudobný talent, ale aj krásu. Dokonca aj prvý huslista Cigánskych Diablov Štefan Picúr Banyak bol oblečený v dizajn košeli od Gabriely Giotto. Zdá sa, že temperamentní umelci sa navzájom priťahujú a vzájomná spolupráca im prináša radosť. A o tom je kľúčová myšlienka Sheraton Eveningu.

Počas módnej prehliadky sa na móle objavili aj ďalšie známe ženské osobnosti: speváčky Marcella Molnárová, Natália Hatalová, herečky Karin Haydu, Petra Palevičová, či Barbora Žilecká.

Hostia večera zažili okrem vystúpenia Cigánskych Diablov a módnej prehliadky aj viaceré spevácke vystúpenia. Počas večera sa na pódiu vystriedali Marcella Molnárová, Natália Hatalová, Petra Palevičová. Vyrovnávajúcou mužskou energiou v rámci programu bolo vystúpenie kabaretného speváka Frankie Boy Szaba a klavírny zážitok v podaní známeho hudobníka Štefana Bugalu.