Čierna sukňa a biely top? Jednoduchá a pritom štýlová kombinácia

Autor: Denis Petrov / Shutterstock.com

Sukňa je jedným z najženskejších a možno aj tým úplne najženskejším kusom oblečenia aký poznáme. Aspoň jedna by preto nemala chýbať v šatníku žiadnej ženy bez ohľadu na jej postavu, či štýl obliekania. Veď toľko rôznych strihov sukní dáva každej žene možnosť nájsť si takú, v ktorej sa bude cítiť a aj vyzerať úžasne.

 

Využite dlhé hodiny strávené vo fitku a ukážte svoju vydretú postavu

Samozrejme, každú sukňu je potrebné ešte s niečím skombinovať. Teda ak nechcete vyraziť z domu len v sukni a podprsenke, čo by síce pánov na ulici potešilo, ale vášho partnera už zrejme menej. Jednoduchou a pritom nestarnúcou a stále trendy kombináciou je zladenie čiernej sukne a nejakého bieleho topu.

Ak sa pýšite skvelou postavou, môžete bez obáv siahnuť po kombinácii úzkej čiernej sukne nad kolená a obtiahnutého bieleho crop topu. Takéto skrátené topy sú obľúbené medzi dámami, ktoré poctivo makajú na svojom brušku a môžu ho tak bez obáv ukazovať a zároveň sa chcú aj cez leto cítiť maximálne sviežo.

 

Každá žena si nájde ideálnu kombináciu

V prípade, že chcete niečo pohodlné, sú vám k dispozícii dlhé čierne sukne. Tie sú nielen skutočne pohodlné, ale aj štýlové a obľubuje ich čoraz viac žien. Aby sme aj pri zvyšku outfitu ostali pri pohodlnosti, doplňte takúto sukňu jednoduchým bielym tričkom s hlbokým výstrihom do V. Ak na to máte „predpoklady“, o pozornosť nebudete mať núdzu.

Áno, priznávame, prvý outfit bol zameraný na ženy s postavou fitnesky, druhý zase najviac vynikne na obdarenejších ženách (či už od prírody, alebo od plastického chirurga), ale chcelo by to ešte štýlový outfit, ktorý si môžete obliecť bez ohľadu na to, akú mate postavu. A presne takým je kombinácia dlhšej čiernej áčkovej sukne a voľnejšej bielej blúzky, či košele. Takáto sukňa ulahodí aj dámam so širšími bokmi a stehnami a keď si oblečiete spomínanú voľnejšiu blúzku alebo košeľu, nebude vadiť ani to, že nemáte na bruchu tehličky.

Zdroj obrázka:
Autor: Denis Petrov / Shutterstock.com