Chuťovo bohatý ľadový čaj zo studenej vody TEEKANNE Cool Sensations

Užite si letné osvieženie a pripravte si doma prírodný ľadový čaj bez kalórií TEEKANNE Cool Sensations. Chuťovo bohaté osvieženie vykúzlite jednoducho pomocou chladnej vody a vybrať
si môžete hneď z 9 druhov. Značka TEEKANNE navyše tento rok poteší aj športovcov, ktorým pripravila novinku Cool Sensations Sport obohatenú o vitamíny a magnézium.

 

Aby ste si vychutnali skvelý ľadový čaj, nemusíte dlho čakať, kým vám horúci čaj vychladne. Čajové vrecká TEEKANNE Cool Sensations stačí zaliať kvalitnou studenou vodou a po 5–8 minútach lúhovania pred sebou máte 100% prírodný čajový drink, úplne bez cukrov a kalórií.

Absolútnou novinkou pre všetkých, ktorí milujú pohyb, je rad Cool Sensations Sport. Zatiaľ čo príchuť Jablko & Citrón je doplnená o magnézium, exotická verzia Mango & Pomaranč prináša dávku vitamínov. Novinka vás čaká aj medzi ovocnými čajmi, a to sezónne osvieženie Ríbezle s citrónom.

 

Letné plody našej prírody nájdete aj v spojení so sviežimi citrusmi. Okrem ríbezlí môže váš ľadový drink voňať aj po malinách a jahodách vďaka verzii TEEKANNE Cool Sensations Jahoda & Limetka alebo Malina & Citrón. Príjemný bude aj pohár čajového nápoja inšpirovaného bylinkovým drinkom Hugo, s neodolateľnou chuťou bazy, mäty a limetky.

Klasický ľadový čaj sa v minulosti pripravoval predovšetkým z čierneho čaju. Aj ten si môžete rýchlo a jednoducho vykúzliť pomocou chladnej vody, a to buď v tradičnom spojení Čierny čaj & Citrón, alebo v príjemnej kombinácii s ovocím Čierny čaj & Broskyňa. Sladká broskyňa vám môže zdvihnúť náladu aj v spojení s tropickým ovocím v ľadovom čaji Broskyňa & Maracuja.

Objavte aj ďalšie chute čajov Teekanne alebo vyskúšajte čajové recepty. Pre viac informácií a tipov navštívte https://www.teekanne.sk/

Zdroj: TEEKANNE