Chutné jedlo na každý deň

Keď sa rodina zíde za jedným stolom, je to radosť. Vedeli ste, že rodiny, ktoré spolu obedujú alebo večerajú, zdieľajú svoje každodenné zážitky častejšie a preto viac držia spolu? Ako správne mamy chceme pre svoju rodinu to najlepšie a aby jedla chutne a vyvážene. To ale neznamená, že budeme tráviť hodiny v kuchyni…

S hranolčekmi 1.2.3 Fries od McCain je to také jednoduché! Nielenže sú výnimočne chutné, ale aj s ich prípravou nie je veľa práce a 30-minútovými receptami sa môžete inšpirovať na www.mccain.sk. Ušetrený čas tak môžete stráviť so svojimi blízkymi. Viac na www.mccain.sk.

 

Rovné hranolčeky 1.2.3 Fries Original
Čo ste dnes zažili v práci? Aké novinky priniesli deti zo školy? Dobré jedlo spája a v prípade rodiny to platí dvojnásobne. Obľúbené hranolčeky 1.2.3 Fries Original od McCain sú ako stvorené na obed alebo večeru cez týždeň. Môžete ich skombinovať s mäskom alebo zeleninkou, stále budú chrumkať úžasne. Obsahujú iba dve prírodné zložky: zemiaky a slnečnicový olej. Môžete si tak byť istá, že vaša rodina je chutne a vyvážene. Zdieľajte spolu rodinné zážitky za jedným stolom, však pri dobrom jedle sa píšu tie najlepšie príbehy.

Príprava: Hranolčeky 1.2.3 Fries Original iba vysypte rovnomerne na plech a bez pridania oleja pečte v rúre 20 minút podľa návodu na obale. Sú hotové, kým napočítate 1.2.3.
1.2.3 Fries Original od McCain: 1,99€ / 750g
1.2.3 Fries Original od McCain: 3,49€ / 1500g

 

Hranolčeky – vlnky 1.2.3 Fries Crinkle
Vylaďte si všedný deň chutným jedlom! Vaša rodina určite ocení, ak na obed či večeru prípravíte niečo nové. Vyskúšajte hranolčeky – vlnky 1.2.3 Fries Crinkle od McCain. Sú chutné, výnimočne chrumkavé a určite si ich obľúbi každý člen vašej rodiny. Okrem skvelej chuti si môžete byť ako mama istá, že vaša rodina je aj vyvážene. Hranolčeky 1.2.3 Fries Crinkle od McCain totiž obsahujú iba dve prírodné zložky: zemiaky a slnečnicový olej. Aj preto sú také chutné! Hovorí sa, že láska ide cez žalúdok. A za hranolčeky – vlnky 1.2.3 Fries Crinkle vás bude vaša rodina zbožňovať ešte viac. Želáme dobrú chuť!

Príprava: Hranolčeky 1.2.3 Fries Crinkle iba vysypte rovnomerne na plech a bez pridania oleja pečte v rúre 20 minút podľa návodu na obale. Receptové inšpirácie nájdete na www.mccain.sk.
1.2.3 Fries Crinkle od McCain: 1,99€ / 750g

 

Viac informácií o spoločnosti McCain nájdete na www.mccain.sk.