Chladné dni? Výzva pre nové outfity a žiarivé farby

Výzva pre nové outfity a žiarivé farby

S predstavou zimy za oknom sa nám chce z postele ešte menej ako inokedy. Najradšej by sme ostali zakutrané v perinách pri obľúbenom seriáli či knihe. A práve preto si treba obdobie jesene rozžiariť a získať motiváciu, prečo vôbec z postele vyliezť.

Skvelou motiváciou môže byť štýlový kabát alebo bohémsky károvaný šál, ktorým máme v úmysle ohúriť ulicu. Čerešničkou na torte však budú topánky. Lebo ako nepísané pravidlo hovorí – s dobrými topánkami neexistuje zlé počasie. My sme sa inšpirovali módnymi návrhármi, ktorí najnovšie farebné trendy našli v prírode.

Jesenné ochladenie Výzva pre nové outfity a žiarivé farby
Celé leto ste nosili šaty a elegantné sandáliky či espadrilky? Zameňte ich za hnedé pohodlné oxfordky Lasocki. Tento typ topánok ľahko zladíte k áčkovej i puzdrovej sukni alebo k elegantným nohaviciam. Ak si rady vykračujete na vysokej nohe, ale chôdza na ihličkách nie je nič pre vás, členkové čižmy so stĺpcovým podpätkom budú jasnou voľbou.

Tip: K jeseni patria neodmysliteľne pančušky. Nebojte sa ani výraznejších farieb či vzorov. Prúžky, bodky, červené či zelené. Stačí malý detail a váš outfit môže byť každý deň ako nový.

Výzva pre nové outfity a žiarivé farby

 

Ešte stále stíhame aj bicykel
Slnečné počasie stále praje radovánkam na bicykli. Dvojkolesová ranná cesta prevetrá hlavu a zaručene  preberie. Brázdite ulice v štýlových čižmách JennyFairy. Horčicová je v kurze, a ak aj zvolíte all-black outfit, týmito topánkami dáte najavo, že to s počasím ešte tak čierno nevidíte. Vďaka ich strihu vám neomrznú ani nohy v obľúbených nohaviciach po členky. Už len zbaliť všetko potrebné do trendy batôžka a hurá na tú kávu!

 

Výzva pre nové outfity a žiarivé farby

Peši do práce? Bez problémov
Možno radšej uprednostňujete chôdzu. Tá je rozhodne zdravá a prospešná a my vám fandíme. Niekedy sa však stane, že si naplánujeme ranný peší výjazd, a na večer nám do toho vbehne drink s priateľkami. Z hľadania kompromisov vás nemusí bolieť hlava. Elegantné, ale praktické chelsea boots z kolekcie Lasocki vás ľahkým krokom prenesú od povinností k radostiam. Model v tmavomodrej farbe doplnený o originálnu mašľu vás tiež raz-dva premení na fashionistku.

Viac štýlových inšpirácií hľadajte v kamenných predajniach CCC alebo na stránke http://ccc.eu/sk.