Chcete získať dlhšie mihalnice? Poradíme vám.

GigaLash.sk

Možno aj vy patríte k tým, ktoré príroda neobdarila dlhými mihalnicami, ktoré rafinovane lemujú oči a dodávajú im krásu. Ak je to tak, nezúfajte. Okrem umelých mihalníc či predlžovania mihalníc existuje aj ďalší spôsob, ako môžete dlhé mihalnice získať.

Pomôže vám GigaLash
Na slovenskom trhu sa nedávno objavil nový produkt GigaLash – sérum, ktoré je špeciálne vyvinuté na predĺženie, zhustenie a rast mihalníc. GigaLash vám teda zabezpečí nielen dlhšie mihalnice, ale zaistí aj ich väčší objem a tmavšie a hrubšie mihalnice.

GigaLash sa používa veľmi jednoducho. Sérum aplikujte dvakrát denne podobne ako očnú linku.

Ako to funguje?
Cyklus rastu mihalníc trvá približne 30 dní. Mihalnica, ktorá sa nachádza vo svojej konečnej rastovej fáze, sa uvoľní a vypadne. GigaLash rastový cyklus mihalníc predĺži. Vďaka tomu môžu mihalnice vyrásť oveľa dlhšie. Zároveň zabraňuje predčasnému vypadávaniu mihalníc, urýchľuje ich rast a zvyšuje ich pružnosť.

Nezávislé testy v profesionálnych salónoch krásy jednoznačne preukázali, že sérum na rast mihalníc GigaLash je schopné v priebehu veľmi krátkeho času dodať mihalniciam o 70 % viac objemu a až o 90 % väčšiu dĺžku. Patentovaná technológia EPM enzýmov prináša prvé viditeľné výsledky už v priebehu 7 dní od začiatku používania. Pre ďalšie informácie zo sveta krásnych mihalníc čítajte blog GigaLash.sk.

Vyskúšajte teda sérum na rast mihalníc GigaLash aj vy a získajte zvodný pohľad vďaka svojim prirodzeným mihalniciam!

GigaLash.sk

Zdroj: GigaLash.sk