Chcete mať aj v zime krásne vlasy? Skúste náš trik.

Každá túži po krásne voňajúcich vlasoch žiariacich zdravím a oplývajúcich bohatstvom objemu. Nie náhodou sa hovorí, že vlasy sú korunou krásy – každej ženy. Prezradím vám jeden unikátny trik, ako sa k tejto „korune“ dopracovať bez veľkej námahy. Genetiku neoklameme, ale prírodu vo vlasoch určite dokážeme povzbudiť k väčšej spokojnosti. 

 

Tip na krásne vlasy:
Potrebujete:

–          2 žĺtky

–          3 kávové lyžice klasického jedlého alebo olivového oleja

–          1 polievkovú lyžičku žihľavového čaju

–          1 citrón

–          5 kvapiek ružového alebo iného kvetinového, prípadne ľanového oleja

–          1 cibuľu

 

Príprava:

Citrón vyžmýkajte a šťavu z neho nalejte do misky. Pridajte olej, polievkovú lyžicu žihľavového čaju, ďalej použite šťavu z nakrájanej cibule, 2 surové žĺtky a 5 kvapiek kvetinového oleja. Zmes dôkladne premiešajte a naneste na suché vlasy. Precízne, no zároveň jemne premasírujte pokožku hlavy a postupujte až ku končekom vlasov. Na hlavu si následne dajte igelitový sáčok/čiapku a zabaľte  ešte do uteráka, aby boli vlasy v teple. Nechajte pôsobiť 30 až 45 minút. Potom zmes dôkladne opláchnite a na záver vlasy umyte šampónom.

Zábal je svojimi účinkami vhodný aj na rozštiepené končeky a poškodené, riedke a slabé vlasy namáhané chémiou (trvalá, žehlenie, odfarbovanie). Siahnite po tejto ozdravnej kúre tak často, ako potrebujete a vlasy sa vám poďakujú. Budú na pohľad krásne, bohaté a žiariace zdravím.

Zdroj: aka