Chcete byť túto zimu trendy-zahaľte sa do červenej!

Červená páperová bunda

Červená páperová bunda bodovala už aj minulú sezónu, ale stále je aktuálna. Je to zvláštne ako sa z ničoho nič objaví nový trend a zaplaví celý svet. Tak to bolo aj s červenou páperkou, ktorá sa stala doslova uniformou pre zimné mesiace.  Našťastie ide o veľmi príjemný, pohodlný a hrejivý trend takže prečo ho neskúsiť?

Červená
Je ju vidno odvšadiaľ – z prehliadkových mól, aj zo stránok magazínov. Vidíme ju na svetroch a na kabátoch – takto úspešne sa jej podarilo rozbiť nudný zimný stereotyp. 

Páperky
Mäkučké, pohodlné a mimoriadne teplé bundy si získali snáď úplne všetkých. Dajú sa nosiť na rôzne spôsoby, preto si ich môžete užiť aj keď nosíte športový štýl, ale aj keď radšej uprednostníte elegantný.

Náš tip: Odvážte sa kombinovať páperovú bundu aj so šatami. Vyzerá to prekvapivo dobre. Stačí zvoliť tie správne šaty a máte vyhraté.

Neprekonateľná dvojica
Keď sa červená spojila s páperovými bundami, nemohlo s toho vzísť nič iné, ako horúci módny trend. Oversized bundy, ale aj tie lakované momentálne obľubujú nie len blogerky, ale aj hviezdy svetového formátu ako Kendall Jenner.

Nebojte sa farby, inšpirujte sa a noste červené páperky! Nie tak ako celebrity, ale tak, ako sa vám páčia najviac. Či už v basic kombinácií s rifľami a teniskami alebo odvážnejšími šatami.

 

ZDROJ: AVE
FOTO:
  pinterest.com