Červený koberec v CANNES – ktoré modely uchvátili?

Štýlový festival v Cannes

Ako každý rok ani tento nie je výnimkou a v utorok sa na Azúrovom pobreží začal jeden z najpopulárnejších filmových festivalov. Všetci sa chveli v očakávaní príchodu veľkého režiséra tejto doby Quentina Tarantina. Okrem veľkých mien filmovej tvorby sa objavili aj spevácke hviezdy či známe modelky.

 

Štýlový festival
Filmový festival v Cannes je považovaný za jednu z najštýlovejších akcií. Hviezdy si preto dávajú extrémne záležať na tom, od koho si vyberú ten svoj model. Ten si vyberajú nielen na červený koberec, ale vzhľadom na to, že novinári a paparazzi sú všade celá garderóba musí byť tip-top. Objektív vás totiž môže zachytiť aj na pláži či na promenáde.

 

Re-inkarnovaný Dior, ale aj Elton John sťa kanárik
Ella Fanningová mne osobne vyrazila dych v haute couture modely od Diora. Bolo to znovuzrodenie jeho veľkej revolúcie, v odievanú ktorá je známa aj ako New Look. Jeho snahou bolo vyzdvihnúť ženskú krásu a čo najviac podčiarknuť ženské krivky. Ella Fanningová bola stelesnením tejto jeho myšlienky. Veľmi pozitívne boli hodnotené aj krásne bohaté šaty s kvetmi od Valentino, ale Dior podľa mňa v tomto prípade ťahal za dlhší koniec.

Gucci je jednoznačne v kurze! A dokazuje to aj svojim modelom, ktorý na filmovom festivale obliekol slávny spevák Elton John. Krásny žiarivý oblek mu sadol ako uliaty.

 

Overal namiesto róby?
Áno, aj tak sa dá prísť na červený koberec. Najmä ak ide o honosný overal s bohatým zdobením a dlhou vlečkou, aký si obliekla francúzska herečka Frederique Belová. Na podobnú nôtu prišla oblečená aj ďalšia Francúzska- herečka Marion Cotilardová. Krásne denimové kimono od Balmain skombinovala s veľmi netradičným- až športovým odevom- šortkami a crop-topom.

 

Zdroj foto: thecut.com, elle.com, forbes.com