CELESTE BUCKINGHAM SPLNILA SĽUB: ZASPIEVALA V AUTOBUSE PLNOM ĽUDÍ

Speváčka Celeste Buckingham prekvapila cestujúcich v nitrianskej MHD, kde zorganizovala nečakaný minikoncert. Podporila tak dobročinný rozmer vianočnej kampane operátora.

Orange vďaka svojim zákazníkom prispel do Grantového programu Darujte Vianoce sumou 10 000 eur. Práve toto číslo si sama Celeste Buckingham určila ako výzvu. Sľúbila totiž, že ak sa podarí dosiahnuť hranicu 10 000 eur, zaspieva v autobuse plnom ľudí.

Podarilo sa a speváčka svoj sľub naplnila. Bleskovým koncertom prekvapila nič netušiacich cestujúcich v nitrianskej MHD, kde zaspievala jeden zo svojich najväčších hitov Run, Run, Run. „Bolo to uletené, ľudia boli príjemne prekvapení. Nabúrala som ich bežný deň, no po pár tónoch si už vyspevovali so mnou. Fakt super zážitok, celú cestu som si to aj s ľuďmi užívala. O to viac, že sme to celé robili pre dobrú vec,“ reagovala krátko po vystúpení Celeste.

 

Orange aj tento rok spríjemní Vianoce ľuďom, ktorým to osud nedoprial. Na sviatočný stôl tak opäť prestrie jeden tanier navyše. Za každý paušál, internet, televíziu alebo inú službu, ktorú si do 6.12. 2015 zákazníci objednajú, prispeje operátor na krajšie Vianoce ľuďom v núdzi.

Hranica 10 000 eur pritom nie je finálna. Do grantového programu Darujte Vianoce prišlo ku dnešnému dňu množstvo žiadostí o podporu. Preto sa Orange rozhodol predĺžiť obdobie, počas ktorého pripíše do programu 50 centov za každú komerčnú operáciu svojich zákazníkov. Prispievať bude až do 6.12. Krajšie Vianoce tak bude mať ešte viac ľudí. Sledujte s nami, aká bude finálna suma, ktorá na Vianoce poteší tých, ktorí to najviac potrebujú.