Čas vianočných večierkov

Koniec roka sa nezadržateľne blíži a sním prichádza aj čas vianočných večierkov. Niekto sa ich nevie dočkať, niekto si povie, nejako ich pretrpím. Ale v konečnom dôsledku to vie byť veľmi príjemný večer v kruhu kolegov, s ktorými trávime veľkú časť z nášho času. A keď už nič iné tak nás ženy poteší, že sa môžeme predviesť v trochu inej garderóbe, než na akú sú naši kolegovia zvyknutí.
 

Stavte na klasiku
Šaty sú asi to prvé, čo každej z nás napadne keď sa povie vianočný večierok. Je to jasná trefa do čierneho, ale pozor. Treba zvážiť či príležitosť, na ktorú si ich chce obliecť je tradičný veselý večierok alebo ide skôr o formálnejšiu príležitosť. V tom prvom prípade môžete pokojne zvoliť extravagantnejšie kúsky zdobené glitrami či rafinovaným strihom. Každopádne si dajte pozor na dĺžku, aby ste aj v tých najmenej očakávaných situáciách ostali stále za dámu.

Výrazné šperky
Pokiaľ vám flitrové šaty veľmi nesedia a najlepšie sa cítite v čiernej, nie je problém. Aj jednoduchý, na prvý pohľad nie veľmi výrazný čierny outfit môžete ozvláštniť výraznými šperkami.

Čelenkou a sponkami viete vyčarovať nápadným účes. Nemusíte sa báť ani výrazných štrasových náušníc. Práve šperkami vyčarujete ten pravý párty outfit.

Alternatívou je aj keď na svoj bežný outfit prehodíte sako plné flitrov.

Overal alebo sukňa
Dobre padnúci overal je kúsok, v ktorom sa stanete neprehliadnuteľnou. Dokáže veľmi rafinovane zvýrazniť silné stránky vašej postavy a zároveň je to kúsok, ktorý je výrazný sám o sebe. Stavte na jednofarebné varianty, ktorý doplníte vysokými opätkami a poprípade jednoduchým sakom. Výrazné šperky ani v tomto prípade nič nepokazia.

 

Zdroj: AVE
Foto: pinterest