ČAROVNÉ VIANOCE Dámska, pánska i detská sviatočná kolekcia Sinsay

JE ČAS ZAČAŤ SA PRIPRAVOVAŤ NA NAJRADOSTNEJŠIE DNI CELÉHO ROKA! ŽIARA VIANOČNÉHO STROMČEKA, VÔŇA EŠTE TEPLÝCH PERNÍKOV A MÄKKÉ, TEPLÉ SVETRE, KTORÉ MÁ NA SEBE CELÁ RODINA, VÁM POMÔŽU VYTVORIŤ VÝNIMOČNÚ ATMOSFÉRU. TENTO ROK SA VĎAKA NOVEJ KOLEKCII SINSAY STANÚ VAŠE VIANOCE EŠTE KRAJŠIE!

 

Už sa tešíte na tento čarovný čas? Začnite odpočítavať čas do Vianoc s adventnými kalendármi Sinsay! Vyberte si z rôznych možností – v ponuke si každý nájde niečo pre seba: pre chlapcov kalendáre s hračkárskymi autíčkami a pre dievčatá kalendáre so zlatými alebo striebornými šperkami. Adventné kalendáre sú skvelým nápadom na darček nielen pre deti – prekvapte svoju sestru, matku alebo blízku osobu kalendárom s loptičkami
do kúpeľa alebo kozmetickými doplnkami.

Príprava na Vianoce je vzrušujúce obdobie – sladké pečivo, výzdoba domu a radosť
z rodinných chvíľ rozveselia každého. Prekvapte svojich blízkych tými najchutnejšími zákuskami, ktoré môžete pripraviť s doplnkami na pečenie.

Skutočným hitom zimnej sezóny sú tematické hrnčeky, v ktorých čaj alebo horúca čokoláda chutí ešte lepšie. Nič nevytvorí sviatočnú atmosféru tak ako vyzdobená obývacia izba.
Vyberte si dekorácie, ktoré sa hodia do vášho interiéru – keramické domčeky, hrejivé deky, obliečky a vankúše s potlačou, figúrky orieškov a mnoho ďalších čarovných detailov, ktoré oživia váš priestor.

Siahnite aj po pestrofarebných baňkách s mnohými povrchovými úpravami prekvapivými tvarmi, ktoré ukradnú srdcia všetkým vašim hosťom.

Štedrý večer je príležitosťou stretnúť sa pri rodinnom stole v elegantných outfitoch. V ponuke Sinsay nájdete mnoho zaujímavých návrhov pre dospelých, ako sú pánske košele alebo dámske sukne a svetre, ale aj pre deti – vyberte si z lesklých šiat, chlapčenských košieľ alebo elegantných nohavíc. Máme niečo aj pre najmenších – v ponuke pre dojčatá nájdete body, overaly alebo dokonca kompletné súpravy s vianočnými motívmi.
Chcete osláviť Vianoce v pohode? Rozhodnite sa pre teplákové súpravy! Teplé bavlnené mikiny a tepláky s mäkkou flísovou podšívkou sú v ponuke spoločnosti Sinsay v mnohých farbách a veľkostiach pre celú rodinu: pre mamu, otca a deti. Vyberte si klasické vianočné vzory alebo si vyberte oblečenie a doplnky s postavičkami z obľúbených rozprávok a
filmov, ako sú Grinch, Mickey Mouse, Stranger Things, Star Wars, Shrek a dokonca aj prasiatko Peppa!

Hľadáte viac inšpirácie? Tieto a ďalšie vianočné nápady nájdete vo vybraných obchodoch, na stránke sinsay.com a v aplikácii.

Zdroj: Bohuš M.