Aupark sa obliekol do vianočnej rozprávky

Vianoce v Auparku

Čarovné kolekcie stoviek značiek, charitatívna dražba i kúzelné podujatia módna destinácia Bratislavy sa opäť raz obliekla do vianočnej rozprávky a prináša bohatý program spojený s tichou aukciou vianočných ozdôb, ktoré  „obliekli“ slovenskí módni dizajnéri. Uskutoční sa 14. decembra a vyvrcholí vystúpením speváčky Emmy Drobnej.

Vianoce, aké zažijete iba v Auparku
Obľúbené nákupné centrum sa oblieklo do vianočné outfitu. Vládne v ňom kúzelná vianočná nálada, doplnená o bohatý program.

„Veríme, že naše tohtoročné vianočné ponuky a program potešia aj tých najnáročnejších. Mysleli sme nielen na praktické veci, ktoré s Vianocami súvisia, ako je kúpa stromčeka či výzdoby. Návštevníkom prinášame pravý kúzelný zážitok a radosť z najkrajších sviatkov v roku. Čaká na nich adventný kalendár, vianočná aukcia alebo rozprávkový kolotoč,“ hovorí Petra Foltýnová, marketingová manažérka Auparku Bratislava.

Vianočná nálada vás v Auparku chytí už pred vstupom do jeho interiéru. Pred jeho hlavným vchodom nájdete vianočné stánky s bohatou ponukou. Po náročnom pracovnom či nákupnom dni dobre padne dopriať si pohár vareného vína či domáceho punču. Na najmenších čaká nádherný vysvietený kolotoč, ktorý ich povozí na poníkoch. Dva týždne pred Vianocami zákazníci nájdu aj  široký výber živých vianočných stromčekov, ktoré nájdete na vonkajšom parkovisku pred prevádzkou McDonald´s.

Keď vkročíte do nákupného centra, odhalí sa vianočná výzdoba, ktorú doplňujú mnohé vychytávky. Napríklad, v centrálnej zóne, ako aj  na prvom poschodí pri prevádzke Baťa, na vás čaká najväčší výber vianočných ozdôb v hlavnom meste. Vianočné trhy nájdete rovnako pred prevádzkou Terno. Tohtoročnou novinkou je vianočne ladená fotobúdka, v ktorej si zákazníci zadarmo urobia vianočný pozdrav, ktorý môžu poslať rodine a známym. Fotobúdka je k dispozícii v  piatky 8. decembra a 15. decembra.

Aby toho nebolo málo, Aupark spustil beauty adventný kalendár formou online hry. Vernostný zákazníci môžu získať  až 82 výnimočných darčekov. Medzi nimi napríklad luxusné parfémy, štýlové darčekové kazety a sety ako aj voňavé balíčky. Stačí sa zapojiť TU: http://auparkadvent.sk/

Vianoce v Auparku