Čaj TEEKANNE Ginger & Lemon pre milovníkov sviežosti a pikantného zázvoru

Záplava citrónovej chuti s pikantným dotykom zázvoru. To je svieži čaj Ginger & Lemon od TEEKANNE, ideálny spoločník pre chladnejšie rána aj večernú relaxáciu v teple domova.

 

S končiacim letom sa vracajú nízke teploty a s nimi aj chuť na hrejivý hrnček čaju plný príjemnej a výraznej chuti. Objavte lahodný TEEKANNE Ginger & Lemon a vychutnajte si jeho korenenú, a napriek tomu osviežujúcu chuť.

Aromatický zážitok plný sviežosti prináša silná štvorica prírodných zložiek, ktoré spája citrónový tón. V čaji tak pocítite harmonické spojenie citróna, citrónovej trávy, citrónovej verbeny a navyše aj citrónovej kôry. Všetko podčiarkuje zázvor, zdroj výraznej štipľavej chuti, ale aj vitamínov a minerálov.

Vyberte si svoj najobľúbenejší čajový hrnček, zalejte vrecko TEEKANNE Ginger & Lemon vriacou vodou a po 8 minútach lúhovania si vychutnajte svoju príjemnú čajovú chvíľku, prípadne i osladenú lyžičkou medu.

Objavte aj ďalšie chute čajov Teekanne alebo vyskúšajte čajové recepty. Pre viac informácií a tipov navštívte https://www.teekanne.sk/Ovocné čaje TEEKANNE Ginger & Lemon môžete kúpiť za cenu 2,03 EUR

Zdroj: TEEKANNE