Byť krásna, ale ako na to

Stále hľadáme, čo nám pridáva na atraktívnosti a ako sa o seba starať, aby sme sa cítili dobre a príťažlivo. Každá rieši iný problém – suchú pleť, nepoddajné vlasy, kilá navyše, lámavé nechty či zlý tvar obočia. Možno nám to napovie práve mesiac, v ktorom ste sa narodili. Takže čo o našej kráse prezrádzajú znamenia zverokruhu?

 

Farebný Vodnár
Ženy narodené v tomto znamení majú často výrazné črty tváre a pôsobivý výraz očí. Vodnári bývajú často považovaní za jedno z najkreatívnejších znamení zverokruhu, preto ak k nim patríte, využite naplno svoj potenciál. Zapojte fantáziu a premeňte svoje očné viečka na maliarske plátno. Pomocou paletiek tieňov vykreslíte tie najkrajšie a najpríťažlivejšie farby.

Hydratované Ryby
Vodné znamenie si vyžaduje neustále hydratovanú pleť. A keďže pleť ideálne hydratujeme predovšetkým zvnútra, na stole by nikdy nemal chýbať pohár vody na doplnenie tekutín. V očakávaní letnej sezóny a vyšších teplôt sa zamerajte na suché šupinky, ktoré si v tomto období zvykneme objaviť na pleti. Zbavíte sa ich pomocou termálnej vody v spreji, ktorý nezničí mejkap.

Červený Baran
Ohnivé a vášnivé znamenie sa podpisuje aj na vzhľade Baranov. Aktívne príťažlivé ženy so silnou energiou majú často aj zlatistý nádych vlasov. Ak k nim patríte, červená farba je vaša a rozhodne stavte na červený rúž, ktorý vám nepochybne pristane.

Býk so zdravou pleťou
Býci potrebujú cítiť stabilitu, čo v tomto prípade znamená mať absolútnu istotu v podobe zdravej a krásnej pleti. Vaša pokožka je základ. Investujte preto do kvalitných čistiacich kozmetických prostriedkov a kvalitných krémov, ktoré pokožku nebudú dráždiť a na ich použitie sa budete tešiť ráno aj večer.

Blíženci a rozjasňovač
Rozlietaní a šarmantní Blíženci sú v spoločnosti ako ryba vo vode. Milujú vzrušenie, pohyb a nové známosti. Od rána do večera sú nezastaviteľní, preto potrebujú rozjasňovač, vďaka ktorému vyzerajú stále sviežo a odpočinuto. Pri svojej rozšafnosti sa nezabúdajte starať aj o ruky, na ktoré zvyknete často zabúdať.

Levanduľový Rak
Dámy narodené v znamení Raka sú veľmi citlivé osobnosti. Na upokojenie a dosiahnutie vnútornej harmónie pomôže aromaterapia. Zaveďte si večerný rituál, keď si na zápästia a spánky aplikujete niekoľko kvapiek levanduľového oleja. Pomôže vám k lepšiemu spánku.

Pleťové masky pre Leva
Starostlivosť o seba, o pokožku a telo priam milujete. Rozmaznávať telo, vlasy a pleť považujete za rozhodujúce. Stále hľadáte nové vychytávky, ktoré starostlivosť vynesú do profesionality. Vyskúšajte pleťové masky, na ktoré nedajú dopustiť ani  najžiarivejšie hollywoodské celebrity.

Panna a obočie
O Pannách sa hovorí všeličo. Že sú poriadkumilovné a najlepšie sa cítia, keď majú život zarovnaný ako tabuľku. Málokto tuší, že Panny chcú okamžite zaujať uhrančivým pohľadom. Môže sa vám to podariť vďaka dokonale upravenému obočiu, ktoré dodá  tvári charakter.

Váhy a riasenka
Váhy stále nevedia, ako sa o seba starať a úplne ich charakterizuje hľadanie rovnováhy. Na jednej strane nechcete stráviť pred zrkadlom hodiny, zároveň však chcete vynikajúco vyzerať. Ak patríte medzi večné hľadačky harmónie, zverte sa do rúk odborníkov a uvidíte, ako to prospeje vašej váhavej kráse. Ak vám nevyhovuje ani to, zvýraznite prirodzený pôvab riasenkou, ktorá sústredí pozornosť na oči.

Šampóny pre Škorpiónky
Ženy Škorpiónky sú excentrické. Vyžadujú pozornosť a sú pre to ochotné veľa obetovať. Napríklad aj čas strávený v kúpeľni, kde rady rozmaznávate korunu krásy – vlasy. Nudný účes nie je nič pre vás, chcete sa odlišovať. Smelo do toho, ale nezabudnite, že výstrelky v podobe výrazných farieb vyžadujú, aby ste kadere primerane ošetrili špeciálnym šampónom a maskou, ideálne prírodnou, bez parabénov.

Voňavý Strelec
Nikdy neskúšajte Strelca obmedzovať. Toto ohnivé znamenie si zakladá na pocite slobody, ktorý je preň nenahraditeľné. Slobodu ženy Strelkyne využívajú pri parfumoch, ktorými omamujú okolie. Ani náhodou nie sú verné jednej vôni, rady ich striedajú. Majú obľúbené minimálne dve a pre istotu ešte jednu v rezerve.

Dokonalý Kozorožec
Ľudia narodení v tomto znamení milujú dokonalosť a často sú veľmi zruční. Preto majú ženy Kozorožkyne dokonalo zvládnuté kontúrovanie tváre. Rovnako pre vás nebude problém osvojiť si kaligrafické umenie tekutých čiernych liniek.

Autor: -aka-