Fashion

Budú rifle ako pracovný odev? Viete si to predstaviť?

Dokonalá krása je pre ženy symbolom. Nie je to však záležitosť celého života, teda najmä v prípade, ak sa jedná o dokonalé krivky a línie. Súčasná doba je na tom ale naozaj dobre a poskytuje v tomto smere niekoľko výhod. Kozmetika, estetická chirurgia a medicína. K dokonalosti sa aj vďaka nim dostávame oveľa jednoduchšie.

Ale ani oblečenie nie je na tom až tak zle. Aj tu máme niekoľko možností, ako si správnym kúskom skrášliť postavu a vyzdvihnúť jednotlivé partie nášho tela. Jedným z nich sú aj moderné dámske rifle. V minulosti to ale až tak trendový doplnok nebol. Viete si predstaviť, že by to bol váš pracovný odev?

Patent pracovných nohavíc
Levi Strauss, emigrant z Nemecka má na ich objave veľkú zásluhu. Založil textilný obchod v San Franciscu a dodával krajčírovi Jacobovi Davisovi tento materiál. Davis sa rozhodol z neho ušiť  jeden pár nohavíc, ktorý bol vďaka pevnosti odolný proti poškodeniu a znečisteniu, čo sa zdalo vhodné využiť pri práci. Neskôr začal spolupracovať s Levi Straussom a v roku 1873 si patentovali džínsy ako niečo unikátne a originálne. Najstarší pár Leviho riflí, ktorý sa nachádzal v opustenej bani, pochádza z roku 1879.

Vlastnosti, ktoré oceníte aj v súčasnosti
Samozrejme, že história vývoja tohto kúsku odevu bola oveľa širšia, pre nás je ale dôležité, že sa pretransformovali do doby, v ktorej ich môžeme používať na akékoľvek príležitosti. Pohodlne v nich zvládnete plánované kondičné jazdy v autoškole a večer si ich môžete obliecť na párty.

Rifle sú stále vyrábané z pevných tkanín, viac ako na prácu ale slúžia pre potešenie a pohodlie. Dalo by sa povedať, že vďaka svojej špecifickej štruktúre a farbe pôsobia mladistvo, čo vo svoj prospech využívame ako ten najlepší kozmetický krém na jemné vrásky v oblasti očí.

Svoje posledné slovo ešte nepovedal
Materiál, ktorý si v móde drží svoje postavenie. Rifle, ku ktorým si môžete obuť trendové lodičky alebo jednoduché dámske tenisky, v ktorých má vaše chodidlo dostatok voľného miesta. Aj tu si ale treba vedieť vybrať. Problém s tým však mať nebudete, pretože rifle sa hodia takmer na každú jednu postavu, čo záleží aj od strihu, ktorý si zvolíte.

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top