BUĎTE EŠTE ATRAKTÍVNEJŠIA “na vysokej nohe”

Vysoký opätok dodáva žene sebavedomie a pridáva na atraktivite. Dlhodobé nosenie zlej obuvi, a to špeciálne na vysokom opätku, môže škodiť. Špecialisti MARKS & SPENCER to vnímali, a preto v predajniach nájdete topánky s opätkom, ktoré sú vybavené inováciou INSOLIA. Oplatí sa pozrieť po takých. Nosenie vysokých opätkov sa dostáva do úplne nového svetla a nie je nočnou morou.

Tieto topánky dostanú nohy do správnej polohy pre nosenie opätkov. Váha sa prenáša spredu dozadu, čo znamená menší tlak na špičku topánky, lepšiu stabilitu a lepšie držanie tela. Vyhlásite koniec utrpenia Vašim nohám.
I NA CELODENNÉ NOSENIE…
Obuv s inováciou INSOLIA je ideálna pre ženy, ktoré majú rady opätky a zároveň neznášajú nepohodlie. Sú skvelé, keď trávite celý deň na nohách.

 

LODIČKY

Lodičky sú správny základ v každej sezóne. Na nákupy i do kancelárie sú priam stvorené. Okrem klasiky nájdete v ponuke Marks & Spencer i štýlové farebné modely a lodičky s kvetinovou potlačou za výborné ceny. Tie musíte mať…

SANDÁLE
Sandále dovolia nohám dýchať. Sú perfektné v teplých jarných a letných dňoch. Ponuka zahŕňa kúsky, ktoré sú ideálne do spoločnosti i na voľný čas.

 

Zvoľte balerínky!
Balerínky sa dlhodobo tešia veľkej obľube. Hodia sa k rifliam, nohaviciam a sukniam.

V kombinácii s pohodlným nosením, pestrými farbami, rôznorodosťou materiálov a dobrou cenou ponúkajú vždy štýlovú alternatívu pre Vaše nohy. Vyzerajú vždy dievčensky. Práve vďaka ich pestrej palete nie je problém zvoliť také, ktoré dokonale zapasujú farbou a materiálom k vášmu šatníku.

IN sú už niekoľko sezón a v Marks & Spencer nájdete tie najlepšie pre seba.