Brunetky, oslňte svojou prirodzenou farbou a máme pre vás aj súťaž!

Ak ste majiteľkou tmavších vlasov a chcete mať farbu podľa posledných trendov, stavte na jedinečnú a tak žiadanú autenticitu. Opýtajte sa svojho kaderníka na dokonale prirodzene vyzerajúce kadere v trblietavých tónoch béžovej alebo v jemných tónoch s nádychom čokolády.

 

True Beautiful Honest je tá pravá farba na vlasy, ktorá je určená na vytvorenie autentických farebných odtieňov so skutočne jedinečným farebným výsledkom. Farby tbh od Schwarzkopf Professional rozžiaria vlasy prirodzeným leskom. Svetlé a tmavé prúžky vo vlasoch sú charakteristické pre prirodzenú farbu vlasov a práve farby tbh rešpektujú oproti štandardným permanentným farbám na vlasy rôzne farebné, no prirodzene vyzerajúce podtóny a prirodzene ich rozjasňujú. Vlasom dodávajú autentický vzhľad s až 100 % viacrozmerným krytím.

Ten správny prirodzený odtieň pre vaše vlasy vám pomôže vybrať váš kaderník. Na výber má aktuálne nové línie prírodných farieb – Natural Beige & Natural Chocolate. Objavte viacrozmernú farbu na vlasy, vďaka ktorej budete mať prirodzene vyzerajúce kadere v trblietavých béžových tónoch alebo v jemných tónoch s nádychom čokolády.

Vďaka unikátnemu zloženiu dosahujú farby tbh mimoriadne výsledky. O 50 % menší podiel amoniaku (oproti štandardným permanentným farbám) zaistí ich farebnú celistvosť, ďalšie špeciálne zložky pomáhajú znížiť riziko vzniku alergickej reakcie. Vlasom však dodávajú žiarivý lesk a svieži nádych. Navyše sú vyrobené bez parabénov.

S vlasovou farbou tbh vám bude dopriaty príjemný zážitok s  výslednou jemnou farbou plnou lesklých nuáns a menivých podtónov, ktoré budú ctiť a rešpektovať váš vlastný prirodzený odtieň vlasov. Konečný look bude plný zdravého jasu a prirodzeného lesku. Opýtajte sa na tbh svojho kaderníka!

  1. Pre účasť v súťaži je potrebné uviesť vaše meno, priezvisko, poštovú adresu kam môžeme výuhru zaslať, e-mailovú adresu, tel. číslo a súhlasiť s podmienkami súťaže. Následne môžete pokračovať kliknutím na tlačidlo „Začať„.
  2. Po vybraní správnej odpovede kliknite na tlačítko „Dokončiť

Súťaže sa môžete zúčastniť do 8.9.2020. Traja z vás vyhrajú balíček vlasovej kozmetiky od Schwarzkopf Professional.

Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte napísať emailovú adresu.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte vyplniť toto pole.