Brow Artist Genius Kit – Kompletná sada pre perfektne tvarované obočie

Obočie je výrazný prvok našej tváre, ktorý dokáže opticky zmeniť jej črty, zjemniť ju alebo naopak zvýrazniť. Chcete svoje obočie predĺžiť, dofarbiť alebo mu dať jasný tvar, ktorý vydrží po celý deň? Túžite po hustom a výraznom alebo naopak po decentnom, precízne tvarovanom obočí? Skroťte svoje obočie do požadovaného tvaru. Všetko, čo k tomu potrebujete teraz nájdete v jedinom decentnom puzdre Brow Artist Genius Kit od L’Oréal Paris. Sada obsahuje vosk pre vytvarovanie, púder na dofarbenie, pinzetu a obojstrannú kefku.

L’Oréal Paris prichádza s kompletnou sadou na obočie, ktorá je inšpirovaná nástrojmi profesionálov. Malé elegantné púzdro obsahuje všetko, čo je potrebné k úprave, dofarbeniu a zafixovaniu obočia:

·         Vosk obsahujúcí pigmenty

Voskom obočie nielen zafixujete, ale aj vytónujete do prirodzenej farby. Zloženie je vodeodolné a umožňujejednoduchú aplikáciu a styling. Vďaka vosku si obočie udrží požadovaný tvar až 12 hodín.

·         Púder pre farbenie

Pomocou púdrumôžete obočie zafarbiť. Odtieň púdru je prirodzený.

·         Pinzeta

Precízna pinzeta zachytí sebemenší chĺpok.

·         Kefka 2v1

Kefka má dverôzne zakončenia – skosené a špirálovité. Skosená kefka je určená na nanášanie púdru a tvarovanie, špirálovitou kefkou obočie učešete do požadovaného tvaru.

Vďaka novej sade Brow Artist Genius Kit, ktorá je šikovne ukrytá v malom puzdre, môžete mať všetko potrebnéneustále po ruke. K vytvoreniu požadovaného tvaru a vzhľadu obočia už nepotrebujete nič iné. Máte náladu na výrazné, naoko divoko rozstrapatené obočie? Alebo chcete naopak chĺpky skrotiť, zjemniť a upraviť do decentného tvaru? Požadovaného looku dosiahnete pomocou troch jednoduchých krokov:

1. Vytvarujte obočie pomocou vosku a skosenej kefky.

2. Naneste púder pomocou skosenej kefky, obočie dofarbite.

3. Prečešte, sformujte urobte finálne úpravy obočia pomocou špirálovitej kefky.

Tvar obočia významne určuje celkový výraz tváre a dokáže zmäkčiť alebo zvýrazniť naše rysy. Zdôraznite svoje črty tak, ako si práve prajete. S Brow Artist Genius Kit ľahko vytvoríte obočie na mieru, od prirodzeného až po odvážny strapatý look. Perfektné obočie tvarované a zafixované pomocou sady Brow Artist Genius Kit vydrží po celý deň. Sada je k dispozícii v dvoch variantoch – svetlejšom a tmavšom odtieni.

Tip: 3 zlaté pravidla

Pri tvarovaní obočia dodržujte 3 základné pravidlá, ktoré zaručujú prirodzený a súmerný look: Vnútorný okraj obočia by mal byť v jednej línii s vnútorným kútikom oka a hranou nosa. Druhú líniu tvoria oblúk obočia, zrenice oka a hrana nosa. Tretia línia spája vonkajší kraj obočia, vonkajší kútik oka a hranu nosa.