Bratislava zažije rockovú operu!

Bratislava zažije dokonalú rockovú operu! 31. mája vystúpi v bratislavskej Aegon Arene NTC legendárny spevák King Diamond, ktorý privezie obrovský strašidelný dom! Kultový King Diamond si pre slovenských fanúšikov pripravil dvojposchodovú scénu v štýle domu hrôzy s veľkým schodiskom, mrežami a vybuchujúcimi ohňami!

King Diamond je veľký pojem. Impozantné výpravné divadlo plné hudby, špeciálnych efektov, unikátnych kulís a rekvizít sa stalo poznávacím znakom po celom svete. Dánsky rodák Kim Bendix Petersen s umeleckým pseudonymom King Diamond má na konte spoluprácu s kapelou Metallica, Motörhead či Ozzym Osbourneom. Rešpekt a uznanie si King Diamond získal aj svojim projektom Mercyful Fate. Triumfálny návrat na pódiá zažil na vybraných podujatiach minulý rok. Patril k ozdobám Hellfestu vo Francúzsku či Sweden Rock vo Švédsku. Fanúšikovia na vlastné oči zažili najväčšiu scénu a produkciu, akú King Diamond v celej svojej histórii ponúkol. Na takúto veľkolepú scénu sa môžu tešiť aj slovenskí a českí fanúšikovia. Bratislavský koncert si pre technickú náročnosť vyžiada dlhú prípravu a mimoriadne sofistikované scénické riešenia. Živé vystúpenia King Diamond sú totiž nezabudnuteľné nielen po zvukovej, ale aj vizuálnej stránke.

„Zázemie pre rockovú operu privezie 7 kamiónov a na postavenie pódia budú mať organizátori len 24 hodín pred koncertom. Kvôli veľkosti pódia a špeciálnym efektom museli obmedziť kapacitu haly a na koncert sa tak dostane menej fanúšikov. Preto je najlepšie si lístok kúpiť čo najskôr.“Vysvetľuje PR manažér akcie Tomáš Holetz.

Fanúšikovia sa dokonca môžu tešiť na osobné stretnutie s legendou, ktoré môžu vyhrať na facebooku. Túto možnosť ponúka King Diamond exkluzívne pre návštevníkov bratislavského koncertu, preto je o akciu veľký záujem v celej Európe. Do Bratislavy sa v posledný májový deň chystajú okrem Čechov aj Rakúšania, Maďari, Slovinci, Poliaci aj Nemci. Z chorvátskeho Záhrebu dokonca vypravia do Bratislavy špeciálny autobus! Koncertný návrat metalovej legendy si nikto nechce nechať ujsť. Vstupenky na šou, ktorá je pre milovníkov rocku povinnou jazdou, sa predávajú v sieti Ticketportal.