Bonnie Tyler prinesie na Slovensko v apríli 2015 svoje megahity

Welská speváčka Bonnie Tyler so svojím charakteristickým „zachrípnutým“ hlasom prinesie na Slovensko v apríli 2015 svoje megahity ako „Total Eclipse Of The Heart“ alebo „Islands“.

Bonnie Tyler začala kariéru v roku 1970 víťazstvom v speváckej súťaži. V tom období, ešte ako teenagerka vystupovala so skupinou „Bobbie Wayne and The Dixies“. V roku 1976 začala spolupracovať s Ronnie Scottom a Steve Wolfom. A spolupráca to bola naozaj veľmi úspešná. Hneď druhý singel – „Lost In France“ bodoval tak ako v európskych, tak v amerických hitparádach, rovnako ako ich ďalší spoločný megahit z roku 1978 „It´s A Heartache“.

Bonnie svoj začiatok hudobnej kariéry komentovala slovami: „Mala som dvadsaťosem, pricestovala som do L. A. a myslela som si o sebe, že som veľmi úspešná. Túto pieseň hrali vo všetkých rádiách a aj na diskotékach.“

Ďalší úspech na seba nenechal dlho čakať. V roku 1983 Jim Steinman napísal baladu „Total Eclipse Of The Heart“ a Bonnie Tyler svojím nádherne zachrípnutým hlasom dosiahla1. miesto americkej hitparády. Stala sa tak jednou z najhranejších speváčok sveta. Symbolom popu 80. rokov sa neskôr stala pieseň „Islands“, ktorú naspievala pre inštrumentálneho mága Mika Oldfielda.

Mnohí diváci poznajú pesničky Bonnie Tyler aj z českých verzií v podaní Karla Gotta, Marie Rottrovej, Leony Machálkovej a Lucie Vondráčkovej . V hite „In My Life“ hlas speváčky doprevádza pražská filharmónia.

Vstupenky na koncert pop star Bonnie Tyler sú v predaji v sieti Ticketportal alebo na www.ticketportal.sk.

PastedGraphic-1