Bol to iba manželský omyl?!

Všetko sa to začalo Dohodnutým manželstvom o majiteľke kníhkupectva Alexe a miliardárovi Nicholasovi. Pokračovalo to Manželskou pascou o príťažlivom a zatiaľ nezadanom milionárovi Michaelovi Contem, ktorý chce splniť sľub otcovi. Teraz je tu Manželský omyl o Carine a Maxovi, ktorí neodolali a museli niesť následky…

Manželsky omyl je tretia kniha v populárnej sérii Jennifer Probstovej, ktorá si získala milióny čitateliek po celom svete najmä vďaka podaniu. Už prvá kniha bola plná iskrivých dialógov, komických situácií, vášne a inteligentného humoru.

Carina sa ešte ako tínedžerka zaľúbila do Maxa, najlepšieho priateľa svojho brata Michaela. Po rokoch sa opäť stretávajú, no Max je už riaditeľom veľkej firmy a nerád by si ohrozil postavenie ľúbostným románikom. Spaľujúca túžba ich však ovládne opäť…

Nedokázali odolať jeden druhému a na služobnej ceste v Las Vegas strávia noc plnú vášne. Hneď na druhé ráno ich nájde v posteli Carinina matka.
Dávno nemoderná, no stále platná talianska tradícia prikazuje, že Max musí Carinu čo najskôr odviesť k oltáru, hoci on sa na to vôbec necíti a ona zúri. Je ich manželstvo naozaj iba omyl, alebo to, čo si nechcú priznať, je skutočná láska?

Jennifer Probstová dokáže aj z banálnej situácie vyťažiť maximum a podať vám ju ako dramatickú, napínavú, takže máte problém knižku odložiť. Manželský omyl je romantická oddychovka plná príjemného humoru, toho správneho iskrenia a šteklivých scén. Probstová neskĺzava do patetizmu a presladenosti, či k lacným fintám a plochým postavám. Je to jednoznačne zručná rozprávačka a jej novinka poteší každé ženské srdce.