Súťaže

Bojujte aktívne s nepoddajnými tmavými škvrnami s novinkami od AVONu! Uzavretá súťaž

TrophyBojujte aktívne s nepoddajnými tmavými škvrnami s novinkami od AVONu! UKONČENÁ SÚŤAŽ!
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
699
Zostáva dní
Ukončené

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje líniu Anew Clinical, vďaka ktorej dosiahnete efekt redukcie farebných nerovností. Inovatívna pleťová starostlivosť prináša zlepšenie stavu pleti, jej regeneráciu a omladenie.

Zlepšite efekt redukcie farebných nerovností pleti s inovatívnou líniou Anew Clinical, ktorú prináša AVON. Revolučná pleťová starostlivosť obsahuje intenzívnu starostlivosť na korekciu pigmentových škvŕn, sérum a krém pre riešenie rovnakého problému. Táto expresná obnova po lete je vhodná pre všetky vekové kategórie a prináša viditeľné výsledky.  

Intenzívna starostlivosť na korekciu pigmentových škvŕn Clinical Objem: 15 ml Bežná cena: 22,90 €

Bojujte proti 7 typom farebných nerovností pleti vďaka šikovnému pomocníkovi na korekciu pigmentových škvŕn od AVONu s praktickým aplikátorom pre najprecíznejšie nanášanie. Pleťová starostlivosť s 2-krát koncentrovanejším zložením a vitamínom C intenzívne pôsobí na problémové časti tváre.** Zameria sa na tmavé škvrny presne tam, kde to potrebujete, čo potvrdilo 93% žien.* Naneste každý večer na tmavé škvrny.

Napomáha redukovať vzhľad:

  • pigmentových škvŕn
  • stôp po akné
  • nejednotného tónu pleti
  • hnedých škvŕn
  • začervenania
  • pieh
  • sinavosti

 

Profesionálnu novinku odporúča aj oficiálna dermokozmetička AVON Eva Přibylová: „Tento krém dokáže výrazne zredukovať a napraviť poruchy pigmentácie pleti. Napomáha uvoľniť poškodené bunky s nežiadúcou pigmentáciou, čím zabezpečí hydratovanejšiu a hladšiu pleť a to vďaka kyseline glykolovej, vitamínu C a phytolu. Výrazne regeneruje tkanivo, zosvetlí hyperpigmentované miesta a rovnomerne pleť sfarbí“.

 

Sérum na korekciu pigmentových škvŕn Clinical Objem: 30 ml Bežná cena: 26,90 € 

 

Krém na korekciu pigmentových škvŕn s OF35 Clinical Objem: 30 ml Bežná cena: 22,90 €

 

 
Táto súťaž už skončila.
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 25.9..2018. Dvaja z vás získajú Intenzívnu starostlivosť na korekciu pigmentových škvŕn Clinical

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top