Biela je večná

Sú určité farby, ktoré sa objavujú každú sezónu. Medzi tie bezpochyby patrí aj biela. Biela je neodmysliteľnou súčasťou jarnej, ale tiež letnej sezóny. Ideálne na tunikách, šatách, nohaviciach, blúzkach, topánkach aj kabelkách.

Napríklad také biele nohavice by mali byť v šatníku každej ženy. Úžasne sa kombinujú s farebnými topmi či košeľami. Nájdite si strih, ktorý vám dokonale sadne a biele nohavice s vami zostanú niekoľko sezón. Tento rok sa takisto oplatí investovať do bielych tenisiek. Jednoduchý model môžete nosiť s capri nohavicami, džínsami, tmavomodrými nohavicami a podľa najnovších trendov pokojne aj so šatami. V lete taktiež vynosíte bielu kabelku, zadovážte si jednu malú aj veľkú. Na letnú dovolenku odporúčam pribaliť bielu tuniku, nielenže nádherne vynikne na opálenej pokožke, nahradí vám plážové šaty, ale aj top. V prípade bielej sa nemusíte báť investovať ani do šperkov, či bižutérie. Na letných outfitoch sa totiž biela vyníma naozaj vynikajúco.

Autor: Nina Murárová
Ilustračná foto: amodernfashionista.com
Produkty:
Kabelka s retiazkou Cube, náušnice ALOVE, Takko biele nohavice, Takko biele háčkované šaty, biela veľká kabelka Cellbes, biele tenisky na platforme Twin-Set, náhrdelník Engelsrufer, biele šaty Twin-Set