Biela: farba čistoty a elegancie!

Biela farba je farba čistoty a elegancie

Biela farba je jedným zo základných odtieňov, ktoré by Vám nemali chýbať v letnom  šatníku. Je veľmi ľahká na kombinácie, je ženská a pôsobí nesmierne luxusne a elegantne. Toto sú biele kúsky, ktoré by vo vašom šatníku  toto leto nemali rozhodne chýbať.

Šaty
Biele šaty vám dodajú na ženskosti a sebavedomí. Sú obľúbeným letným kúskom viacerých žien, pretože pôsobia nevinne ale za to veľmi elegantne a sofistikovane. Navyše vyzerajú skvele na opálenej pokožke. Túto sezónu sa budú nosiť jemné materiály a klasické, nadčasové strihy. Môžete ostať aj pri klasike a zvoliť kombináciu bielej čipky či obľúbenej madeiry. Stačí, ak svoj biely look oživíte rúžom alebo jemnými doplnkami.

Nohavice
Biele nohavice budú rozhodne „statement“ kúskom vášho šatníka. Dajú sa nosiť ako súčasť kostýmu, s blúzkou alebo tón v tóne s jemným topom alebo svetríkom. Takýto outfit bude pôsobiť čisto a upravene. Vhodný do práce aj na pracovné stretnutie.

Doplnky
Biele doplnky sú must-have letnej sezóny! Opasky, kabelky, topánky…doprajte si všetky. Nádherne doplnia váš outfit a skvele sa kombinujú aj s inými farbami. Pri kombinácii s bielou podčiarknu jej eleganciu a dodajú vášmu outfitu ten pravý, svieži, elegantný look.

 

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: Pinterest.com
Galéria: Zara, Twinset, Pietro Filipi, Kara, Cellbes, Veromoda, biOrganica.cz