BABABUCITY: UČENIE ANGLIČTINY NEBOLO NIKDY ZÁBAVNEJŠIE A JEDNODUCHŠIE

thumbnail-bababucity-ucenie-anglictiny-nebolo-nikdy-zabavnejsie-a-jednoduchsie-164210

Na trh prichádza BababuCity – mobilná aplikácia, ktorá chce zmeniť spôsob, akým sa ľudia po celom svete učia cudzie jazyky. Je založená na sérii unikátnych príbehov odohrávajúcich sa v mestečku BababuCity, ktoré simulujú situácie každodenného života. Popri uvedení na trh dáva spoločnosť BababuCity svoju aplikáciu k dispozícii všetkým stredoškolákom na Slovensku na tri mesiace zadarmo.

S pomocou BababuCity sa ľudia z ktorejkoľvek krajiny môžu naučiť hovoriť po anglicky bez pomoci lektora či nutnosti vycestovať do zahraničia. Prvá séria obsahuje 120 originálnych epizód rozdelených do 4 úrovní. BababuCity simuluje situácie a rozhovory každodenného života. Podľa vopred pripravených scenárov sa užívateliarozprávajú s ľuďmi z celého sveta. Napriek tomu sami ostávajú v anonymite.Zlepšovať aktívnu slovnú zásobu si môžu kdekoľvek a kedykoľvek.

 

S originálnou myšlienkou prišiel Slovák Jozef Vlčko, ktorého vždy fascinovali výzvy vyžadujúce si prelomové riešenia. „Žijeme v 21. storočí, v čase technológií a vysokorýchlostného internetu. Ako je teda možné, že platenie si drahého lektora či vycestovanie do zahraničia sú stále jediné efektívne metódy, ako sa naučiť hovoriť po anglicky? Prečo ešte nikto nevymyslel spôsob, akým sa môžu ľudia po celom svete zdokonaľovať v konverzácii bez ohľadu na ich finančnú situáciu. Preto sme s mojím tímom vytvorili BababuCity, mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná širokým masám,“vysvetľuje Jozef Vlčko, zakladateľ BababuCity.

 

Popri uvedení na trh dáva spoločnosť BababuCity svoju aplikáciu k dispozícii všetkým stredným školám na Slovensku. Žiaci tak budú môcť využívať prvých 120 epizód počas troch mesiacov zadarmo.

 

Dôležitým kritériom pri tvorbe BababuCity bola čo najväčšia dostupnosť. Aplikáciu si môže zadarmo stiahnuť  každý používateľ operačných systémov Android a iOS od Apple. Za jej obsah – prvých 120 epizód s neobmedzeným používaním – zaplatíte 9.99 EUR mesačne. Je to v priemerne dvakrát menej ako hodina anglickej konverzácie s lektorom.

 

V BababuCity sa ľudia nemusia hanbiť hovoriť, odpadá strach zo zlyhania a komunikácie v inom jazyku.„Hneď na začiatku sme vedeli, že naše riešenie musí odstrániť všetky známe bariéry, ktoré ľudí brzdia pri konverzácii v cudzom jazyku. Museli sme odstrániť strach z robenia chýb a stav, keď človek nevie, čo alebo ako správne povedať, udržať ľudí v procese učenia sa a zabezpečiť efektivitu v precvičovaní,“ dodáva Vlčko.

 

Viac informácií o BababuCity nájdete v priložených materiáloch a na:

Oficiálna stránka: www.bababucity.com

Video – promo: https://www.youtube.com/watch?v=i5-12SE8nDs&feature=youtu.be

Video – conversation: https://www.youtube.com/watch?v=DmWyvafTE2U&feature=youtu.be

Library: https://www.youtube.com/watch?v=hDIXAgi1k_U&feature=youtu.be

Shop: https://www.youtube.com/watch?v=u3s6Qgd8vbk&feature=youtu.be

14445745771t 14445745772t 14445745775t