Après-ski – nová zimná kolekcia od Reserved

Nie nadarmo bola najnovšia kolekcia Reserved odfotená na úpätí ľadovca Hintertux. Na fotografiách vidíme modely inšpirované lyžiarskym oblečením a kúsky, ktoré nosíme, keď zídeme zo svahu. Après-ski tvoria bundy, nohavice, vesty a overaly s originálnym prešívaním a ako protiváha sú tu mäkké, na dotyk príjemné úplety rôznych textúr. Celá kolekcia je praktická a pohodlná na nosenie, no zároveň doplnená prekvapivými akcentmi ako sú flitre alebo trblietky.

 

Existuje mnoho možných kombinácií jednotlivých prvkov a vrstvenia, čo je tiež charakteristické pre lyžiarsky štýl. Oblečenie sa dá poskladať mnohými rôznymi spôsobmi, čo dokonale ilustrujú jednotlivé fotografie. Kolekciu tvoria kratšie a dlhšie zateplené saká, mäkké objemné kabáty, pletené súpravy a elegantnejšie tvídové šaty bez rukávov či flitrované varianty, ktoré sa síce spájajú so špeciálnymi príležitosťami, ale sú kontrastujúce so športovým štýlom a tvoria spolu unikátny výsledok.

Paleta farieb sa sústreďuje na odtiene ružovej, fialovej, bordovej a béžovej, občas doplnená o jasnejšiu modrú alebo antracitovú čiernu. Dôležitou súčasťou kolekcie sú praktické doplnky:
pletené kukly, prešívané tašky a rukavice, plyšové kabelky a snehule. Dopĺňajú kolekciu a sú v rovnakej farebnej palete s rôznymi textúrami.

Po druhýkrát v histórii značky obsahuje kolekcia aj oblečenie pre psov. Tentokrát medzi ne patria prešívané bundy – jednofarebný bordový kúsok a dvojfarebná kombinácia bordovej a ružovej.
Zapínajú sa na patentky na brušku a vyrábajú sa v štyroch veľkostiach.

Kolekcia Après-ski je dostupná online na www.reserved.com a vo vybraných predajniach.

Zdroj: Bohuš M.