Anne Hathaway, Lisa z Blackpinku zažiarili na červenom koberci galavečera značky Bulgari v Paríži

Anne Hathaway, oceňovaná herečka, ktorá sa  minulý mesiac predviedla v strhujúcich outfitoch na filmovom festivale v Cannes, 6. júna 2022 očarila všetkých na Bulgari High Jewelry Gala v Paríži v oslnivom looku Valentino , z kolekcie Jar/Leto  2022. Žiarivé žlté košeľové šaty s trojštvrťovým rukávom s golierom, ktoré sa v páse rozopínali , odhaľovali jej štíhle nohy v krátkych šortkách.

 

Vlasy upravené dohora nechali vyniknúť výrazný náhrdelník Bulgari, ktorej je Anne ambasádorkou. Herečku stylizovala Erin Walsh, ktorá spolupracuje aj s Adrianou Limou, Ashley Park a Dove Cameron.

Podujatie, ktoré oslavuje najnovšiu kolekciu kreatívnej riaditeľky Lucie Silvestri s názvomEden the Garden of Wonders“, hostilo aj známe osobnosti ako Lisa Manoban z populárnej K-popovej skupiny Blackpink, profesionálne známej ako Lisa, či Priyanku Chopra.

Priyanka Chopra mala na sebe trblietavé medené zavinovacie šaty s hlbokým výstrihom značky Rasario.

Anne Hathaway a speváčka Lisa uviedli fanúšikov na sociálnych sieťach do šialenstva, keď spolu pózovali na galavečere v žiarivo žltých outfitoch.

Lisa bola oblečená do dvojdielneho kompletu juhokórejskej značky Pinkong, kolekcia Jeseň 2022.

Prítomná bola aj Carla Bruni, ktorá obliekla čierne rafinované šaty s rozparkom po stehná.

Anne Hathaway minulý mesiac na filmovom festivale v Cannes spustila svoju víťaznú sériu výnimočných outfitov značiek Armani Privé, Valentino, Gucci po ďalšie a debutovala ako ambasádorka značky Bulgari.

Na premiére svojho pripravovaného filmu „Armageddon Time“ mala na sebe bielu flitrovú róbu Armani Privé s dlhou vlečkou,  náhrdelníkom Bulgari Mediterranean Reverie a zafírovým prsteňom z vysokej kolekcie šperkov tejto značky.

Obrázky: Daniele Venturelli, Corbis, Getty Images, Divulgação, Bulgari
Autor: Ing.arch. Miroslava Vaňharová; myamirell.com