Anka Amenová v krvi. :) Čo teraz bude s jej krásnou tváričkou?

Anka Amenová v krvi. :) Čo teraz bude s jej krásnou tváričkou?

Bežne sa nám takýto pohľad nenaskytne. Pohľad na slovenskú krásku a bývalú MISS UNIVERSE 2010 Annu Amenovú, ktorá má tvár zaliatu krvou, je hrôzostrašný!  Anka nemala vážnu nehodu a ani úraz za tým určite nehľadajte, naopak- za pár dni bude mať pleť ako zo škatuľky.

Amenová sa rozhodla po vzore hollywoodskych hviezd podstúpiť tzv. plazmalifting, čiže omladenie Anka Amenová v krvi Čo teraz bude s jej krásnou tváričkou?pomocou vlastnej krvi. Vo svete skrášlovania  ide o pomerne novú metódu a asi najznámejšou”čachtickou pani”, ktorá ju podstúpila, je královna guľatého zadku Kim Kardashian. Jej fotky z ordinácie obleteli celý svet a my vám teraz prinášame prvé fotky  priamo z ordinácie na Klinike Yes Visage.

Na klinike už tento zákrok vyskúšala napríklad modelka Simona Krainová. Tá si nechala omladiť aj krk a dekolt. Podľa odborníkov je to veľmi účinná metóda v boji proti vráskám a zároveň so sebou nenesie žiadne riziká. „Tajomstvom mladosti je naša vlastná krv, respektíve jej časť – plazma. Tá obsahuje rastové bunky, krvné dostičky, biele krvinky a kmeňové bunky, naviac nášmu telu vlastné. Telo preto nemusí prijímať žiadne cudzie látky,” vysvetľuje MUDr. Barbora Brezová , estetický lekár   z Kliniky YES VISAGE.

Pripravila Zlatica Sivaničová