Aký štetec a na čo …

Dokonalý vzhľad vďaka vhodným pomocníkom. Viete akého si vybrať, aby aplikácia líčidiel bola taká, aká by mala byť a pôsobila bezchybne?

 

ŠTETEC NA MEJKAP

Má plochý zaoblený tvar štetiniek, ktorý umožňuje veľmi presné, rýchle a rovnomerné nanesenie rôznych druhov krycích krémov, tekutých aj krémových.

Tip: Krycí krém aplikujte od stredu tváre a rozotierajte ho smerom k línii vlasov a ku krku. To pomôže vyhnúť sa nežiaducej silnejšej vrstve krycieho krému na okrajoch tváre.

 

ŠTETEC NA PÚDER

Používa sa na akýkoľvek typ púdru. Zaistí rovnomernú aplikáciu a hladký jemný konečný efekt.

Tip: Aby bol výsledok dokonalejší, nanášajte púder rúživými pohybmi.

 

ŠTETEC NA KOREKTOR

Má tenký špicatý hrot, ktorý dokonale zakryje tmavé kruhy i okolie očí a nosa.

Tip: Perfektné krytie dosiahnete, ak korektor jemne „naťukáte“ na pleť a rozotriete okraje, kým nesplynú s pleťou.

 

VEJÁROVITÝ ŠTETEC

Najčastejšie sa používa na aplikáciu rozjasňovača, farby na líca alebo bronzera. Má ploché rozprestreté štetinky.

 

ŠTETEC NA FARBU NA LÍCA

Má skosené štetiny, ktoré ľahko naberú farbu a nanesú ju rovnomerne a prirodzene. Je skvelý na rozotieranie a kontúrovanie líc a pomôže ich vytvoriť výraznejšie.

Tip: Usmejte sa, aby ste zdôraznili líca a jednoducho „naťukajte“ farbu do stredu líc. Potom môžete farbu jemne rozotrieť krúživými pohybmi hore, smerom k ušiam.

 

ŠTETEC NA PERY

Je hustý, drobný a špicatý, perfektne vytvorený na zvýraznenie kontúr pier a rovnomernú aplikáciu intenzívnej farby.

 

ŠTETEC NA OČNÉ LINKY

Štetcom nanášajte  farbu z ceruzkových, krémových aj tekutých očných liniek. Je ideálny na linky s krémovým zložením alebo na očné tiene.

 

OBOJSTRANNÝ ŠTETEC NA OČNÉ TIENE

Má zaoblený tvar, ktorý umožní lepší prístup k partiám oka. Špongiový aplikátor slúži na presnejšiu a intenzívnejšiu aplikáciu farby.

 

KEFKA A HREBEŇ NA MIHALNICE A OBOČIE

Používajú sa na vytvarovanie mihalníc a odstránenie zhlukov farby na riasach. Kefka na obočie má kratšie štetinky – perfektné na vytieňovanie farby na obočí.

Tip: Namočte kefku do farby na obočie a jednoducho ňou prejdite po obočí, aby vznikol prirodzený efekt. Vždy začínajte tam, kde je obočie najhustejšie.

 Autor: -aka-