Aktívne bielenie s ochranou zubnej skloviny

Starostlivosť o zuby a ústnu dutinu by mala byť každodennou rutinou. Aj napriek pravidelnej starostlivosti sa však nedopracujeme k žiarivo bielemu úsmevu. Prirodzená farba zubov sa totiž hýbe v odtieňoch žltej. Používanie agresívnych bieliacich prípravkov však oslabuje zubnú sklovinu, čo vedie k tvorbe zubného kazu. Novým riešením je zubná pasta Signal White System Revitalize.

Značka Signal je dlhodobo zárukou kvalitnej starostlivosti o zuby a ústnu dutinu a patrí medzi lídrov v segmente bieliacich zubných pást. Výnimkou v portfóliu nie je ani nová zubná pasta Signal White System Revitalize, ktorá nielen rozžiari váš úsmev, ale pomáha tiež aktívne posilňovať zubnú sklovinu. Jej zloženie, s obsahom fluóru a vápnika, pomáha pri remineralizácii zubnej skloviny. Belší úsmev zas zabezpečí špeciálny komplex White Activator obsahujúci látku používanú pri profesionálnom bielení zubov. Pomáha obnovovať a udržiavať prirodzenú belosť vašich zubov.

Nová zubná pasta Signal White System Revitalize je už dostupná vo väčšine obchodných reťazcov a drogérií. Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena výrobku je 1,95 Eur.

Aktívne bielenie s ochranou zubnej skloviny 14485502371t