Ako vybrať parfém, aby sedel k vášmu štýlu obliekania? Vyskúšajte náš minikvíz

Vybrať parfum takpovediac naslepo môže byť trochu fuška. Obzvlášť pokiaľ ho chcete zladiť so svojím celkovým osobným štýlom. Buď sa môžete vydať do parfumérie a vyskúšať niekoľko vzoriek, alebo si skúste urobiť náš minikvíz. Ktorý parfém sa k vám bude hodiť najviac?

 

Ako vyplniť kvíz?

Nižšie na vás čaká sada otázok, ktoré sú nepriamo zamerané na dámske voňavky. Pri každej z nich vyberte odpoveď, ktorá k vám sedí najlepšie. Na záver spočítajte, ktoré písmeno vám vyšlo najčastejšie. Je ale možné, že budete mať výsledky dva, napríklad pokiaľ vám vyjde v rovnakom pomere A a B. Parfém, ktorý sa k vám najviac hodí vzhľadom k vášmu štýlu obliekania, nájdete vo výslednom vyhodnotení.

Svoj osobný štýl by ste popísali ako:

a) ležérny
b) elegantný
c) športový

V móde dávate prednosť skôr:

a) pohodliu
b) štýlu a celkovému vzhľadu
c) efektivite oblečenia

Pri výbere oblečenia vás ako prvý zaujme:

a) strih
b) značka
c) farba

Máte radšej kombinovanie:

a) rôznych farieb
b) štýlov
c) športovej a elegantnej módy

Keby ste boli topánkou, boli by ste najskôr:

a) papučou
b) lodičkou
c) teniskou

 

Vyhodnotenie kvízu

a) Parfémová voda Light Blue od značky Dolce & Gabbana

Patríte do skupiny ľudí, ktorí milujú svoje pohodlie. Váš osobný štýl vyniká ledabolou eleganciou a jedinečným štýlom. Rada skúšate nové veci, ale radšej dáte vždy prednosť starým známym kúskom. Preto sa k vám bude najlepšie hodiť ikonická Light Blue od Dolce & Gabbana. Jedná sa o iskrivú a energickú vôňu, ktorá je plná citrusových a kvetinových tónov.

b) Parfémová voda Coco Mademoiselle od značky Chanel

Pokiaľ by v skutočnom svete existovala Carrie Bradshaw, pravdepodobne by vám bola dosť podobná. Zakladáte si totiž na jedinečnom štýle obliekania, sledujete najnovšie módne trendy a nebojíte sa skúšať aj odvážnejšie kúsky. Páči sa vám byť stredobodom pozornosti, a akonáhle sa objaví nejaká novinka, ihneď ju musíte mať. Vašou voňavkou by mohla byť Coco Mademoiselle od značky Chanel. Táto výrazná a jemne hrejivá vôňa dodá vašim outfitom šmrnc. Objavíte v nej vôňu ruží, jazmínu a ovocné tóny, jemne obklopené citrusovými plodmi.

c) Parfémová voda My Way od značky Giorgio Armani

Vy si skrátka idete vlastnou cestou. Milujete dobrodružstvo av srdci nosíte vášeň k športu. Praktickosť z vás priam srší, ale zároveň máte svoje osobné kúzlo. Nebojíte sa skúšať nové veci, preto by sa vám mohla páčiť vôňa My Way od značky Giorgio Armani. Táto kvetinová parfémová voda bola svetu predstavená v roku 2020 a odvtedy si získala srdce nejednej odvážnej povahy. Vo flakóne objavíte zmyselnú vôňu madagaskarskej vanilky, bieleho pižma, indického jazmínu i tuberózy.

Zdroj obrázku:  New Africa  / Shutterstock.com
Copywriter: Eva Muchová