Ako spestriť svoj vzhľad pokrývkou hlavy

Keď udrú mrazy či ľadový vietor, väčšine z nás pri výbere oblečenia ide len o jedno- obliecť si niečo pohodlné v čom nás zima za žiadnych okolností neprekvapí. Na hlavu si zvyčajne narazíme čiapku a hotovo. Ale práve aj tento zdanlivý detail môže byť kľúčovým hráčom.
Správny výber pokrývky hlavy vám dodá ten správny šmrnc.

 

S logom na čele
Čím väčšie tým lepšie? Ťažko povedať. Otázka loga na akomkoľvek kúsku oblečenia je trochu ošemetná záležitosť. Kedysi bola takáto móda považovaná za povrchnú či dokonca gýčovitú. Ale dnes? Dnes sa idú všetky módne domy potrhať aby vyrobili nejaký kultový kúsok, po ktorom zatúži celý svet.

Čapica s logom Prada, Chanel, Fendi a pod. je dnes rozhodne v kurze. Sympatické na tom je, že aj takýto malý kvalitný doplnok dokáže celý outfit posunúť do úplne inej ligy. A pokojne k nemu môžete skombinovať kabát zo sekáča :).

Rybárov klobúk
Typický svet módy. Z obyčajného športového klobúka, ktorý nosili rybári sa stane bombastickým doplnok, po ktorom odrazu túži každý milovník instagramu. Takzvaný „bucket hat“, ako sa takýto typ klobúku nazýva, začali vyrábať luxusné módne domy v rôznych obmenách a variáciách. Ale pozor, nepristane úplne každému, preto skôr ako tomuto ošiaľu podľahnete, treba si overiť, či je tento typ klobúka pre vás lichotivý.

Zdroj: AVE
Foto: pinterest