Ako si vytvoriť dokonalý slávnostný look vďaka líčeniu s štýle Peach Fuzz

Trendy v líčení na sezónu 2024 bezpochyby definuje farba s názvom Peach Fuzz. Šťavnatá broskyňová je dokonalou voľbou na svadby a oslavy, je však tiež výborná aj na jemné denné líčenie. Ako ju jednoducho zakomponovať do vášho líčenia prezrádza nasledujúci článok.

 

Slávnostná broskyňová

Peach Fuzz je broskyňová farba, ktorá je jemná, svieža, ale zároveň šťavnatá. Presne ako ovocie, ktoré ju reprezentuje. Farba sa dokonale hodí práve na slnečné obdobie, kedy dokáže rovnako ulahodiť opálenej ,avšak tiež bledej pokožke. Líčenie v štýle Peach Fuzz je jemné, ale dokážete ho krásne navrstviť aj na dosiahnutie výraznejšieho večerného looku. Základom je bezpochyby lícenka, očné tiene a tekutý matný, alebo lesklý rúž. Peach Fuzz je ideálna na letné oslavy, promócie, či svadby, ale je takisto výbornou voľbou na letné dovolenky, kde vám celkom postačia spomínané tri produkty.

Na deň stačí zvýrazniť líčka lícenkou a na pery aplikovať lesk, večer môžete zase pridať aj líčenie očí, ktoré vďaka tematickej paletke krásne vytieňujete.

 Postačí vám rúž a lícenka

Ako sme už spomínali o pár riadkov vyššie, na denné líčenie vám celkom postačí lícenka. Ak je tekutá, viete ju aplikovať okrem líčok aj na pery, či dokonca oči. Takéto líčenie je vhodné pre ženy, ktoré preferujú jednoduchší denný make-up. V prípade, že ste typ, ktorý potrebuje zvýrazniť, do kolekcie si prikúpte aj rúž a paletku očných tieňov. Tie viete krásne vrstviť a kombinovať navzájom a vytvoriť aj komplexnejšie dymové líčenie.

Pasuje každému

Výhodou broskyňovej farby je, že pasuje každej žene. Modrooké ženy môžu zvoliť oranžovejšie odtiene, ktoré im krásne zvýraznia dúhovku. Zelenooké a modrooké zase pastelovejšie broskyňové tóny v kombinácii s hnedou a perleťovou. Nezabudnite tiež na lícenku, ktorú viete používať aj ako očný tieň. Vychytávkou vizážistiek je takisto používanie tekutých leskov aj na líca. Do príručnej dovolenkovej batožiny vám tak celkom postačí vodeodolná špirála a lesk na pery.

Produkty z kolekcie Peach Fuzz z ponuky Farmasi nakúpite po registrácii  so zľavou 23% tu: www.lnk.sk/eii4

Zdroj: Nina M.

Galéria: