Ako prežiť život bez obmedzení? Vykročte tou správne obutou nohou!

Vykročte tou správne obutou nohou!

Topánky nie sú vždy symbiózou praktickosti a komfortu. Čo na nohy ak namiesto auta či MHD volíte bicykel, alebo kolobežku? Prinášame pár tipov pre vás – aktívne ženy.

Pozná to každá z nás – nájsť obuv, ktorá by s nami dokázala držať krok sa niekedy zdá byť nadľudskou úlohou. Nie je všetko zlato, čo sa blyští, a to platí aj v prípade obuvi. Pokiaľ patríte k spontánnym tvorom, ktoré neznášajú plánovanie a rady sa nechajú prekvapiť každou novou minútou, tenisky budú pre vás tou najsprávnejšou voľbou.

Kráľovné tenisiekCCC teniskyMóda nie je len o sledovaní trendov, ale aj o schopnosti byť sama sebou. Preto bude rok 2019 aj o slobode a odvahe. Individualita a životný postoj sa dajú vyjadriť aj „drobnosťou“ akou sú tenisky, ktoré sa postupom času stali súčasťou každodenných outfitov. Nadchádzajúca jarná sezóna so sebou prináša nové a odvážne kombinácie, rovnako ako možnosti spájať šport a „klasickú“, ale aj rafinovanú ženskú módu.

Tenisky sa stali súčasťou „botníka“ takmer každej ženy. Nosia ich aj tie, pre ktoré je šport veľkou neznámou a maximálnu úroveň potenia dosiahnu pri honbe za zľavami. A tak je to dobre. Nápadité inovácie v oblasti dizajnu, žiarivé farby, mnohostranné využitietenisky sú v súčasnosti stelesnením slobodného života, sily a kreativity.  Vyskúšajte napríklad po odchode z kancelárie vymeniť lodičky za pohodlné tenisky. Spojenie pracovného kostýmu a trendy športovej obuvi? Prečo nie.

Buďte odvážne teniskyŠportová obuv už nie je len minimalistickým a nenápadne sa tváriacim doplnkom. Čoraz viac  sa stáva synonymom módnej slobody. Nebojte sa naplniť svoje vízie a sny so širokou paletou farieb a štýlov ktoré zvýraznia klasické čisté línie.

Rozhodnutie, s čím budete kombinovať vaše tenisky, je len na vás. Fantázii a odvahe sa medze nekladú, a preto si môžete tenisky obuť s čímkoľvek od volánikových letných šiat, cez kultové malé čierne, až po business casual. Tenisky si môžete dovoliť kombinovať s klasickými jarnými odtieňmi, ako je levanduľová, púdrová či žltá. Mladé a odvážne určite poteší, že výborne ladí aj strieborná a neónovovo žltá, ktorá na nás číha z každého výkladu.

Tie, ktoré si rady pridajú pár centimetrov môžu siahnuť po stále populárnych teniskách na platforme. Vďaka individuálnemu prístupu dizajnérov ich nájdete v tých najrôznejších štýloch. Vyberie si tak milovníčka džínsov, ako aj sukní, či šiat. Tento typ topánok sa nemusíte obávať nosiť aj v prípade, že máte v práci prikázaný biznis casual.

Keď viete kam kráčate teniskyVeľká výhoda tohto druhu obuvi je najmä v tom, že sa dá nosiť celoročne a nemusíte sa jej zriecť ani v zime, snehu a pľušti.

V tejto sezóne sa jej využitie a možné kombinácie s rôznymi tipmi oblečenia ešte rozširujú. Nabudúce to možno budete aj vy, kto sa vyberie v pohodlnej obuvi na kultúrnu akciu, či slávnostnú večeru.  Len tak. Pretože môžete.

Hoci boli tenisky pre ženy dlho spoločenským tabu, v súčasnosti ich prítomnosť v ženskom šatníku nikoho neprekvapí. Ženská obuv už dávno nie je len o módnych trendoch, ale aj o spôsobe ako vyjadriť svoj názor a individuálne vnímanie sveta.

Inšpirujte sa najnovšími módnymi trendmi CCC na www.ccc.eu alebo navštívte kamenné predajne.