Ako na Nový rok, tak po celý rok!

kozmetika

Ako byť krásna na Silvestra? Nechajte sa inšpirovať kozmetikou Payot! Či už budete s priateľmi na chate, doma s rodinou alebo s partnerom na romantickom mieste, nezabúdajte na seba! Je to predsa posledný deň v roku, kedy sa opäť prehupneme do toho nového. A viete, že platí, ako na Nový rok, tak po celý rok…

Rozlúčka zo starým rokom dá určite zabrať, preto si radšej pripravme prvú pomoc. S kozmetikou Payot to zvládneme aj s unavenou pleťou či s kruhmi pod očami.

Pred spaním musí make-up preč!
Vyskúšajte napríklad odličovacie mlieko s výťažkami brusníc LAIT DÉMAQUILLANT FRAICHEUR. Môžete ho používať ráno, ale aj večer. Odstráni všetky nánosy „tvárovej omietky“ a tiež nečistoty z pleti. Okrem toho ju tiež vzpruží. Obsahuje výťažky z brusníc (antioxidant, chráni a stimuluje kalagenové vlákna), jóbový olej, ktorý upokojuje a uvoľňuje. Tiež v ňom môžeme nájsť bioecoliu (posilňuje obranyschopnosť pleti pred vonkajšími útokmi) a výťažky smithsonitu, ktorý chráni a detoxikuje.

Na odličovanie očí a pier vyskúšajte dvojfázový odličovač s výťažkami papáje – EFFACE´ CILS DOUCEUR. Prípravok sa skladá z dvoch zložiek: vodná a olejná. Očistí vodeodolnú riasenku a nezmývateľný rúž. Tiež podporuje mikrocirkuláciu a rešpektuje citlivé očné okolie. Je vhodný pre nositeľky kontaktných šošoviek. Obsahuje výťažky z papáje, zeleného čaju, rodochrozitu a smithsonitu.

Na druhý deň: odstráňte kruhy!
Maska CLARTE DES YEUX pôsobí proti opuchom a tmavým kruhom pod očami. Súčasne minimalizuje hyperpigmentáciu v okolí očí. Obsahuje: Derma whiteberry complex – antioxidant s rozjasňujúcimi účinkami. Lomikameň, ktorý zmenšuje pigmentové škvrny. Čučoriedky, ktoré odstraňujú odumreté bunky. Hroznové víno, ktoré inhibuje produkciu melanínu. Vitamín C, ktorý spomaľuje starnutie a kyselinu hyaluronovú, ktorá zabezpečuje dlhodobú hydratáciu a regeneračný proces.

Rozjasňujúci očný gél My Payot Regard je ľahký očný gél obohatený o jemnú perleť, kt. sa okamžite postará o vyhladenie a rozžiarenie unaveného očného okolia. Tiež zmierni tmavé opuchy pod očami. Aplikátor v tvare roll-onu efektívne zapracuje aktívne zložky hlboko do pokožky. Skladá sa zo super ovocia. Goji acai pre zdravú rozžiarenú pokožku, aktívne bifidus pre posilnenie prirodzenej obranyschopnosti pleti a centella asiatica, ktorá podporuje tvorbu kolagénu. Viac na www.payot.com.